Tam Sürüm Advanced SystemCare 8 veya Driver Booster 2 Kazanma Şansını Yakalayın

Tamindir ve IObit ortaklığıyla gerçekleştirilen kampanyamıza katılarak Driver Booster 2 veya Advanced SystemCare 8 kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Tam Sürüm Advanced SystemCare 8 veya Driver Booster 2 Kazanma Şansını Yakalayın

Bilgisayar kullanıcılarının temel sorunlarına ve beklentilerine kapsamlı çözümler sunan IObit bu alanda nam salan başarılı firmalardan bir tanesi. Güvenlik, performans iyileştirme ve sürücü güncelleme gibi geniş bir kategori yelpazesine sahip olan IObit bilgisayar sahiplerinin sistemlerini tam anlamıyla korumak ve düzenli bakımlarını gerçekleştirmek için ihtiyaç duyabilecekleri her türlü yazılımı bünyesinde barındırıyor.

KAMPANYA SONA ERMİŞTİR

Elbette bu yazılımlar arkaplanlarında geniş çaplı bir araştırma-geliştirme süreci bulundurdukları için ücretli olarak sunuluyor. Her ne kadar deneme sürümleri ücretsiz olarak edinilebilse de söz konusu bu sürümler kısıtlı çalışma özellikleriyle kullanıcıların tam olarak istediği performansı sunmakta yetersiz kalıyor.

Tamindir ve IObit arasında gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde 100 talihli kullanıcımıza IObit imzalı ürünlerin lisanslarını hediye etmeyi planlıyoruz. Kampanya çerçevesinde 50 katılımcıya Driver Booster, 50 katılımcıya ise Advanced SystemCare 8 dağıtılacak. Şimdi bu ürünleri kısaca tanıyalım.

Advanced SystemCare 8

Bilgisayarınızı ilk aldığınız günkü performansını hatırlıyor musunuz? Aradan yıllar geçtikten sonra o ilk günkü çalışma hızından eser kalmayan sisteminizi Advanced SystemCare 8 ile tekrar eskisi kadar hızlı yapabilirsiniz. Gelişmiş araçları bünyesinde toplayan Advanced SystemCare 8 sayesinde hem sisteminizin performansını anlık olarak takip edebilir hem de sistem bakımlarını kapsamlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Programın öne çıkan özellikleri arasında sadece sistem bakım çözümleri yer almıyor. Kullanıcılar bu program yardımıyla tarayıcıları üzerinde gerçekleştirdikleri aramaları da güvene alabiliyor ve üçüncü partilerin güvenliği tehdit edebilecek her türlü girişimini engelliyor. Kullanımı tamamen güvenli olan Advanced SystemCare 8 tüm bilgisayar sahiplerinin kullanması gereken yazılımlar arasında.

Sisteminizi virüslere ve diğer zararlı yazılımlara karşı da koruyan Advanced SystemCare 8 ile daha temiz, daha hızlı ve daha güvenli bir bilgisayar kullanım deneyimine merhaba diyebilirsiniz.

Driver Booster 2

Sürücüler, donanımsal parçaların işlevlerini olması gerektiği gibi yerine getirmeleri için gereken hayati bileşenler arasında. Ne yazık ki birçok kullanıcı tarafından sürücüleri güncellemek arkaplana atılan bakım kalemleri arasında yer alıyor. Halbuki sürücüleri güncellemek bir antivirüs testi yapmak kadar önemli. Belki güvenliği tehlikeye atmıyor fakat sürücü güncellemek sistemin sağlıklı çalışmasını sağlıyor.

IObit tarafından geliştirilen Driver Booster isimli yazılım kullanıcıları büyük bir teferruattan kurtarıyor ve sistemde yer alan tüm sürücüleri tek seferde güncelliyor. Bu sayede her bir donanım elemanı için ayrı ayrı sürücü aramak yerine sadece bu programı kullanarak sisteminizdeki sürücüleri tek bir merkezden kontrol edebilir ve gereken güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Katılım Şartları

Kampanyaya katılabilmek için aşağıda yer alan formun doldurulması zorunludur. Formda verilen bilgiler kesinlikle üçüncü parti kurum veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Formu doldurmaya ek olarak söz konusu bu kampanyayı Facebook, Twitter veya G+ hesaplarınızdan en az biri üzerinde paylaşmanız gerekmektedir. Kampanya süresi dolduğunda tarafımızdan gönderilecek olan e-posta içerisinde yer alan lisans anahtarını kullanarak seçtiğiniz programı aktif edebileceksiniz.

Kampanya Notları:

  • 8 Aralık 2014 Pazartesi günü başlayan kampanyamız, 14 Aralık 2014 Pazartesi günü sona erecektir.
  • Kampanya daihilinde bir hafta boyunca 100 talihliye lisans anahtarı dağıtılacaktır.
  • Talihliler kampanya bitiminde açıklanacaktır.
  • Sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımların "herkese açık" olarak gerçekleştirilmesi kampanya takibi açısından mecburidir.
  • Kampanya kazananları burada duyurulacak ve kendilerine e-posta ile de bilgilendirme yapılacaktır.
  • Kampanyaya Tamindir çalışanları ve birinci dereceden akrabaları katılamazlar.
  • Kampanyada çekilişe girebilmek için tüm koşulları yerine getirmek gereklidir.
  • Kampanyaya katılacak olan takipçilerimiz hem Twitter, hem Facebook, hem de Google+ üzerinde paylaşım yaparak şanslarını artırabilirler.
  • Tüm takipçilerimiz katılım formunu bir kez doldurma hakkına sahiptir. Birden fazla kayıt gerçekleştiren katılımcılar, çekilişe girmeye hak kazanamayacaklardır.

YORUMLAR