Tamindir E-Dergi Mayıs Sayısı Yayınlandı!

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bütün ay boyunca yoğun olarak çalışarak hazırladığımız e-dergimizin Mayıs 2013 sayısını daha da erken çıkarabilmek için bu ay biraz daha yoğun çalıştık. İçeriğin kalitesinden ödün vermeden yaptığımız bu iş sonucu yine

Tamindir E-Dergi Mayıs Sayısı Yayınlandı!

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bütün ay boyunca yoğun olarak çalışarak hazırladığımız e-dergimizin Mayıs 2013 sayısını daha da erken çıkarabilmek için bu ay biraz daha yoğun çalıştık. İçeriğin kalitesinden ödün vermeden yaptığımız bu iş sonucu yine dopdolu bir dergi sizleri beklemekte. Dilerseniz bu ay Tamindir E-Dergi'de neler var kısaca göz atalım:

Bu ay kapak konumuzda vay be dedirtecek teknolojik buluşları sizlerle paylaştık. Hava durumunu önceden tahmin edebilen kol saati Breva Genie 01, kendi inşa edebileceğiniz robot Lego Mindstorms EV3, kahvenizin sıcaklığıyla ya da kolanızın soğukluğu ile mobil cihazınızı şarj edebilen Epiphany onE Puck, oyunları gerçeklikle buluşturan sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift, kendi yapay zekası olan robot köpek Genibo, gerçek ışın kılıcı Spyder 3, suya dayanıklı, elle kurulan acil telefon şarj cihazı SOS Charger ve mobil cihazların kameralarına farklı bir boyut getiren Mobi-Lens bu bölümümüzün konuğu oldu:

Korsan indirilme rekoru kıran Game of Thrones, Facebook Messenger ile Türkiye'ye gelen ücretsiz arama, PC satışları giderek düşen ve çökme sinyalleri veren Dell, çıkması muhtemel Samsung Galaxy Ace 3, çıkışı kesinleşen Samsung Galaxy Mega 5.8 ve Galaxy Mega 6.3, İsrail'e siber sladırı düzenleyen Anonymous, Vine'a dişli bir rakip olacak Cinemagram, Google Glass gözlüklere konulan satış yasağı, Samsung Galaxy S4'ün oyun performans ölçümleri, yine Samsung'un zihinle kontrol edilebilen tablet geliştirme çabaları, Google Play'de türeyen yeni zararlı yazılım BadNews, HTC One'ın güncellemelerle geliştirilen görüntü kalitesi ve daha birçok haberimiz güncel haberler bölümümüzde sizleri bekliyor:  1. Tamindir E-Dergi Mayıs Sayısı Yayınlandı!
  2. Makaleler
  3. Yardımcı Rehber Yazılar
  4. Oyun Bölümü
  5. Mobil Bölümü

YORUMLAR