Tamindir Gamescom 2012'yi Ziyaret Etti

Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenen uluslararası oyun fuarı Gamescom 2012'te Tamindir ekibi olarak katıldık ve sizlere renkli görüntüler sunuyoruz.

Tamindir Gamescom 2012'yi Ziyaret Etti

Tamindir ekibi olarak 15-19 Ağustos 2012 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Gamescom 2012 oyun fuarını ziyaret ettik ve biraz gecikmeli de olsa fuara dair gözlemlerimizi ve haberlerimizi sizlere sunmak isteriz.

Fuar onlarca farklı salondan oluşan devasa bir oyun merkezi gibiydi diyebilirim. Bütün fuar süresince giriş ve çıkışlarda yoğunluk, salonlarda ise inanılmaz bir kalabalık vardı. Sadece Alman ziyaretçiler değil aynı zamanda bizim gibi uluslararası ziyaretçiler de inanılmaz düzeydeydi.

Fuar süresince ABD’de düzenlenen E3 fuarında olduğu gibi inanılmaz haberler ortaya çıkmadı ancak oyunlara dair yeni fragmanlar, beta veya demo versiyonları oynayabilme, cosplay gösterileri gibi renkli görüntüler yer aldı. Bu anlamda hali hazırda varolan oyunların ve yapımcıların oyuncularla yeniden buluşması gerçekleştirildi.

Fuar alanında yer alan genel görüntüleri çektiğimiz ve kısaca derlediğimiz videomuzdan kolaylıkla inceleyebilirsiniz:

Gamescom 2012 Oyun Fuarı Tamindir Ziyareti
Tamindir TV

Gamescom 2012 Oyun Fuarı Tamindir Ziyareti

Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenen küresel oyun fuarı Gamescom 2012'ye Tamindir ekibi olarak katılım gösterdik ve fuar alanından elde ettiğimiz ilginç görüntüleri bu videomuzdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca Gamescom 2012 süresince Borderlands 2, Hitman: Absolution, Need for Speed Most Wanted ve World of Warcraft: Mists of Pandaria’ya dair güzel görüntüler ve fragmanlar yer aldı. Aşağıdaki resimlere tıklayarak bu oyunlar hakkındaki Gamescom 2012 gözlemlerimizi okuyabilirsiniz.

Gamescom 2012: Need for Speed Most Wanted

Gamescom 2012: Borderlands 2

Gamescom 2012: Hitman Absolution

Gamescom 2012: Mists of Pandaria

Eğer Gamescom 2012'ye dair fotoğraf galerimizi incelemek isterseniz aşağıdaki resimlere tıklayarak tüm galerimizi görebilirsiniz:

YORUMLAR