Tamindir İnceleme Sayfaları Yenilendi

Tamindir program ve uygulama inceleme ekranlarında gerçekleştirdiğimiz son tasarım değişiklikleri ile artık istediğiniz içeriklere çok daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Tamindir İnceleme Sayfaları Yenilendi

Tamindir olarak uzun yıllardır kullanıcılarımıza PC/MAC programları, mobil ve web uygulamaları incelemeleri ile indirme bağlantıları sunuyoruz ve yakın zamanda da rehber yazılar, teknoloji dünyasından haberler gibi pek çok içerik geliştirmeleriyle tam bir teknoloji portalına dönüşerek bu geniş dünyanın her detayına ulaşabileceğiniz bir web sitesi haline geldik.

Elbette mevcut halimizin tamamlandığını düşünmek kaliteli ve kolay erişilebilir bir içeriğe sahip olma fikrimizi engelleyeceğinden sürekli olarak gerek içerik gerekse de tasarım ve altyapı geliştirmeleriyle sizlerin dilediğiniz bilgi ve içeriklere çok daha rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

İşte bu yeniliklerden sonuncusu program, mobil ve web uygulamaları ile oyun incelemeleri sayfalarımızda yaptığımız değişiklikler.

Aşağıda program inceleme ve indirme sayfasının bir örneği olarak aşağıdaki programı baz aldım. İndirme sayfalarının en son halini aşağıdaki resimde görebilirsiniz:

Daha önce program inceleme sayfalarında yer alan tasarımımız ise şu şekildeydi:

Bu yeni tasarımımızı beğenmenizi ve çok daha etkin bir biçimde kullanabilmenizi diliyoruz. Geliştirmelerimiz bununla sınırlı kalmayacak ve ilerleyen günlerde de yeniliklerle karşınızda olacağız.

Öneri, şikayet ve istekleriniz için elbette bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

YORUMLAR