Tamindir ve 10tons'dan 5 Takipçimize Crimsonland Oyunu Hediye!

Kampanyamıza katılarak Crimsonland için ücretsiz Steam hediye koduna erişebilirsiniz. Katılma koşulları ve detaylar yazımızda

Tamindir ve 10tons'dan 5 Takipçimize Crimsonland Oyunu Hediye!

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere sitemiz üzerin de binlerce birbirinden güzel oyun yer almakta. Bu güzel oyunlardan biri de Crimsonland adlı shooter türünde aksiyon oyunu. Crimsonland'ın geliştiricisi 10tons adlı Finlandiya merkezli oyun geliştirme firması ilk olarak Crimsonland'ı bir hobi projesi olarak ortaya çıkarmıştı. Oyun kısa süresi içinde dünya çapında büyük bir ilgi görmüş ve bu ilgi sonucu 10tons firması kurulmuş, oyunculara birbirinden güzel oyunlar sunulmuştu.

Kısa bir süre önce bu klasik oyunu yenileyen 10tons firması oyunun yenilenmiş versiyonunu Steam, PlayStation 4 ve Apple App Store'da yayınladı. Biz de bunun üzerine 10tons firmasıyla iletişime geçerek Crimsonland'ın geliştirme hikayesi ve yenilenen versiyon hakkında özel bir röportaj yaptık. Bunun yanında Tamindir ve 10tons ortaklığında düzenlediğimiz kampanya ile 5 adet Crimsonland Steam hediye kodunu da takipçilerimize dağıtacağız.

Crimsonland Hediye Ediyoruz!
Tamindir TV

Crimsonland Hediye Ediyoruz!

Tamindir ve Crimsonland'ın geliştiricisi 10tons işbirliğinde takipçilerimize 5 adet ücretsiz Crimsonland Steam anahtarı dağıtıyoruz! Oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunu olan Crimsonland'ı bedava oynayabilmek ve kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenleri ise bu yazımızda özetledik:

Crimsonland'ın Geliştiricisi 10Tons ile Özel Tamindir Röportajı

Bu hediye kodlarını nasıl kazanabileceğinizi, hediye kodlarını kullanarak Crimsonland'ı Steam hesabınıza nasıl ekleyebileceğinizi bu yazımızda anlatacağız. İlk olarak biraz Crimsonland'dan bahsedelim.

  1. Tamindir ve 10tons'dan 5 Takipçimize Crimsonland Oyunu Hediye!
  2. Crimsonland Hakkında
  3. Crimnsonland Hediye Kodunu Steam Hesabınızda Aktifleştirme
  4. Kampanyaya Katılma Şartları
  5. Kampanyamızı Kazanan Talihliler

YORUMLAR