Tamindir ve 10tons'dan 5 Takipçimize Crimsonland Oyunu Hediye!

Kampanyamıza katılarak Crimsonland için ücretsiz Steam hediye koduna erişebilirsiniz. Katılma koşulları ve detaylar yazımızda

Crimsonland Hakkında

Crimsonland arcade tarzında basit bir yapıya sahip olan fakat bolca eğlence sunmayı başarabilen bir aksiyon oyunu. Oyunda ıssız bir gezegene tek başına ayak basan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız sayısız uzaylı, zombi, örümcek ve farklı yaratıkla yüzleşerek hayatta kalmaya çalışıyor. Kuşbakışı kamera açısından yönettiğimiz kahramanımız farklı ve ilginç silahları kullanabiliyor. Seviye atlama sistemine sahip Crimsonland'da yaratıkları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve kahramanımızı "Perk" denen kalıcı geliştirmelerle güçlendirebiliyoruz.

Perk sisteminde mermilerimizin verdiği hasarı ve mermi hızını artırma, daha hızlı koşma, daha falza tecrübe puanı kazanma, düşman saldırılarına karşı ek korunma mekanizmalarına sahip olma gibi geliştirmeler yer alıyor. Bu kalıcı geliştirmelerin yanında oyunda geçici bonuslar da yer almakta. Yok ettiğimiz düşmanlardan düşen bu bonuslar sayesinde geçici bir süreliğine zamanı yavaşlatabiliyor, düşmanlarımızı dondurabiliyor, ateş gücümüzü artırabiliyor veya etrafımızdaki herşeyi patlatabiliyoruz. Oyunda dört bir yanımızdan düşmanlar saldırırken bu bonuslar çok işimize yarıyor ve rahat bir nefes almamızı sağlıyor.

Crimnsonland'da yer alan zengin perk ve geçici bonus seçeneklerinin yanında ilginç silah çeşitleri de bulunmakta. Alev silahları, roket atarlar, makinalı tüfekler gibi sıradan silahların yanında birden fazla düşmana aynı anda hasar veren iyon silahları, plazma tüfekleri, kahramanımızın daha ağır hareket etmesini sağlayan; fakat yüksek ateş gücüne ve mermiye sahip olan ağır makinalı tüfekler oyunda bizi bekliyor. Oyundaki görevleri tamamladıkça yeni silahların kilidini açabiliyoruz.

Crimsonland içinde birçok farklı oyun modu yer alıyor. Klasik senaryo modunda farklı bölümler altında farklı görevleri tamamlamaya çalışmaktayız. Görevleri tamamladıkça yeni perkler, bonuslar ve silah seçenekleri açılıyor. Standart senaryo modunun yanında daha hardcore bir yapıya sahip olan hayatta kalma modları da oyunda oyuncuları beklemeklte. Bu modlarda üzerimize yaratıklar hiç durmadan saldırıyor. Öleceğimizin kesin olduğu bu modlarda amaç ölmemek değil, en uzun süre hayatta kalmak ve en yüksek puanı toplamak.

Crimsonland tek kişilik oyun modunun yanında eşli oyuncu (co-op) sistemini de desteklemekte. 

2003 yılında yayınlanan klasik Crimsonland'ın deneme sürümünü bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Oyunun yeni iOS versiyonunu da bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz deneyebilirsiniz:

Crimsonland'ın yeni Steam versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

  1. Tamindir ve 10tons'dan 5 Takipçimize Crimsonland Oyunu Hediye!
  2. Crimsonland Hakkında
  3. Crimnsonland Hediye Kodunu Steam Hesabınızda Aktifleştirme
  4. Kampanyaya Katılma Şartları
  5. Kampanyamızı Kazanan Talihliler

YORUMLAR