Tamindir ve 10tons'dan 5 Takipçimize Crimsonland Oyunu Hediye!

Kampanyamıza katılarak Crimsonland için ücretsiz Steam hediye koduna erişebilirsiniz. Katılma koşulları ve detaylar yazımızda

Crimnsonland Hediye Kodunu Steam Hesabınızda Aktifleştirme

Eğer çekilişimizde Crimsonland için Steam hediye kodu kazanırsanız oyunu Steam hesabınız üzerinde nasıl aktifleştireceğinizi bu bölümden öğrenebilirsiniz. Bu işi gerçekleştirmek için Steam yazılımını bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu gerçekleştirin:

Steam yazılımını indirdikten sonra kendinize bir Steam hesabı açın. Steam hesabınızı açtıktan sonra Steam yazılımına hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Eğer zaten bir Steam hesabınız varsa Steam uygulamasına hesabınız ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Steam hesabı açma ile ilgili olarak detaylı bilgiye bu yazımızdan erişebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Steam hesabınızla Steam yazılımına giriş yaptıktan sonra ana pencere üzerinde sol alt tarafta yer alan "OYUN EKLE" seçeneğinin üzerine tıklayın. Açılan menüde "Yeni Bir Ürün Etkinleştir" seçeneğini seçin:

Karşınıza gelen ilk pencerede "İleri" tuşuna tıklayın ve bir sonraki pencerede karşınıza gelen sözleşmeyi "Kabul" tuşuna tıklayarak kabul edin. Bir sonraki ekranda bizden kazandığınız Crimsonland anahtarını girin ve "İleri" tuşuna tıklayarak sonraki adımları takip edin. Oyunun ürün anahtarını aktifleştirdikten sonra indirme işlemi başlayacaktır: 

  1. Tamindir ve 10tons'dan 5 Takipçimize Crimsonland Oyunu Hediye!
  2. Crimsonland Hakkında
  3. Crimnsonland Hediye Kodunu Steam Hesabınızda Aktifleştirme
  4. Kampanyaya Katılma Şartları
  5. Kampanyamızı Kazanan Talihliler

YORUMLAR