Tamindir 8 Yaşında Ziyaretçilerine Hediyeler Dağıtıyor!

Tamindir 8 Yaşında Ziyaretçilerine Hediyeler Dağıtıyor!

2004 yılında Caner Bayraktar tarafından hazırlanan ve yayın hayatına başlayan Tamindir sürekli değişim ve gelişimine devam ederek 2012 yılında 8. yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor. Tek bir kişiyle başlayan Tamindir macerası şu anda 15’ten fazla çalışanıyla çok daha yenilikçi, rekabetçi ve kullanıcılarına hizmet eder durumda.

Aylık 9 milyon ziyaretçi adedine ulaştığımız şu günlerde daha fazla kullanıcıya daha iyi hizmet vermek için çalışırken sizlerin Tamindir’i her gün daha da fazla tercih ettiğini görmek bize mutluluk veriyor.

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR.

KAMPANYA SONUÇLARIMIZI VE TALİHLİLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ!

Her zaman daha iyisini yapabilmek için bize motivasyon sağlayan kullanıcılarımızı elbette yeni yaşımıza girerken unutmadık. 8. yaşımızın şerefine hem sosyal medya hesaplarımızda bizi takip eden hem de bloglarında ve internet sitelerinde bizden bahsetmeyi tercih eden kullanıcılarımıza yönelik çok çeşitli hediyelerimiz var.


Dilerseniz kampanyamıza nasıl katılacağınızı belirtmeden önce hediyelerimizden bahsedelim.

Kampanyamızın sosyal medya ayağına katılan kullanıcılarımızdan 1 adet Facebook takipçimize ve 1 adet Twitter takipçimize yapılacak çekiliş sonucunda NIKON COOLPIX L23 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ (Gümüş) Tamindir’den hediye.

Ayrıca bloglarında Tamindir ile ilgili içerikler paylaşarak bize olan desteğini gösteren bir kullanıcımıza çekiliş sonucu WD 2,5" 320GB MY PASSPORT ESSENTIAL SIYAH USB3.0 / USB2.0 TAŞINABILIR DISK yine Tamindir’den hediye.

Elbette ki hediyelerimiz sadece 3 ürünle son bulmuyor. Bu 3 ürünün yanında kampanyamıza katılan tüm sosyal medyayı kullanan veya blog sahibi takipçilerimiz arasında yapılacak çekilişle toplamda 50'den fazla farklı ürün kazanma şansınız var. Kısaca belirtecek olursak:

- 1 adet SENNHEISER HD 201 KULAKLIK
- 1 adet HP Pro Webcam
- 10 adet TOSHIBA 4GB HAYABUSA BEYAZ USB BELLEK
- 10 adet PHILIPS SHE 2550 KULAK İÇİ KULAKLIK

Diğer irili ufaklı hediyelerimiz arasında ise çok çeşitli ürünler bulunuyor. Notebook soğutucu, webcam, iPad kılıfı, masaüstü saatleri, uzaktan kumandalı minyatür helikopter, 3 boyutlu puzzle gibi onlarca üründen birini de kazanma şansınız var.

Facebook kullanarak kampanyamıza katılmak isteyen kullanıcılarımızın tek yapmaları gereken aşağıdaki resime tıkladıktan sonra sayfamızı beğenmek (hali hazırda beğenmiş haldeyseniz bu adım atlanmaktadır) ve ardından karşınıza çıkan Tamindir uygulamasına izin vererek arkadaşlarınızı davet etmek. Kampanya sonucunda en çok arkadaşını sayfamıza getirenler arasında yapılacak çekilişte hediyelerimizden birini kazanma şansınız var.

Twitter kullanarak kampanyamıza katılmak istiyorsanız aşağıda bulunan “Tweetle” butonuna bir kere tıklamanız ve çıkan tweet’i direkt olarak paylaşmanız, ayrıca hesabımızı takip etmeniz gerekiyor.

Tweet #tamindir8yasinda

Eğer sosyal medya hesaplarımızı kullanmanın yanında bir blog veya internet sitesi sahibiyseniz ve bizimle ilgili "Tamindir 8 yaşında" konulu yazınızı blog veya internet sitenizde paylaşarak kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız yapmanız gerekenler ise şöyle:

Yazdığınız yazının içinde "Tamindir" kelimesinin geçtiği bir bölümden "https://www.tamindir.com" anasayfasını linkleyerek, yazının sonuna aşağıda verdiğimiz kodu ekledikten sonra ilgili yazının bağlantı adresini [email protected] adresine bir mail atarak bizlerle paylaşmanız.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

 Önizlemesi:

Şimdiden tüm kullanıcılarımıza kampanyamızda başarılar diliyoruz. Unutmayın, daha çok yöntemi kullanmanız hediyelerimizden birini kazanma şansınızı büyük oranda artıracaktır.

Tamindir’e olan desteğinizin daha uzun yıllar sürmesi dileğiyle!

Kampanya Koşulları:

1. Kampanyamız 22 Mart 2012 tarihinde başlayacak ve 6 Nisan 2012 tarihinde saat 23:59'da sona erecektir.

2. Kazananlar 12 Nisan 2012 günü sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemiz üzerinden açıklanacaktır.

3. Bu kampanyaya Tamindir.com çalışanları ve birinci dereceden akrabaları katılamaz, katılsalar bile ödül almaya hak kazanamazlar.

4. Kampanya kazananları belirlenen koşulları sağlayan kişilerin teknik olarak tespit edilmesi sonucunda elde edilen verilerden rastgele, bilgisayar ortamında belirleneceklerdir.

5. Web sitemizde yayınlanan talihliler açıklanma tarihinden itibaren 7 gün içerisinde [email protected] adresi ile iletişime geçerek kendilerini göstermelidirler. Aksi taktirde yeni yedek talihliler belirlenecektir.

6. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
 
7. Ürün tesliminde kargo şirketinden kaynaklanan sorunlardan Tamindir.com sorumlu tutulamaz.
 
8. Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
 
9. Bir kişi sadece 1 (bir) hediye kazanabilir.
 
10. E-posta adresi doğrulanmamış (verification) ve doğrulama sürecini tamamlamamış üyeler davet edemez, edilemez ve kampanyaya katılım gösteremezler.
 
11. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.
 
12. İhtilaf vukuunda İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 
13. Tamindir.com işbu kampanyanın koşullarını haber vermeksizin değiştirme ve düzenleme hakkına sahiptir.

YORUMLAR