Tamindir'den Ad-Aware Tam Sürüm Antivirüs Kazanma Şansı

Ad-Aware Security en başarılı antivirüs yazılımlarından bir tanesi ve siz de kampanyamıza katılacak Pro ve Personal Security versiyonlarını ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.

Tamindir'den Ad-Aware Tam Sürüm Antivirüs Kazanma Şansı

Tamindir belirli aralıklarla düzenlediği ücretsiz tam sürüm program kampanyalarını takip ediyorsanız sizin için iyi bir haberimiz var. Bu sefer de Ad-Aware Personal Security ve Ad-Aware Pro Security tam sürüm lisanslarını kazanma şansını size sunuyoruz.

Öncelikle Ad-Aware yazılımlarının sağladığı faydalardan bahsetmek istiyorum.

Ad-Aware Antivirüs+ 10, virüs ve casus yazılımlar başta olmak üzere reklam, rootkit, trojan türü tüm zararlı yazılımlardan koruma sağlıyor. Sistem kaynaklarını sömürmemek için iyileştirilen CPU kullanımı sayesinde bilgisayarın ağırlaşması gibi problemlere yol açmıyor. Casus yazılımlardan korunmak için önerdiğimiz en iyi ücretsiz program olan Ad-Aware bu alandaki iddiasını geliştirerek sürdürüyor.

Ad-Aware Free Antivirus'ün özelliklerini artırmak için satın alabileceğiniz iki ücretli sürüm bulunuyor. Ad-Aware Personal Security özellikle çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemleri sırasında meydana gelebilecek tehlikelerden sizi korumak için özellştirilmiş bir ürün.

Ad-Aware Pro Security ise ücretsiz sürümde bulunmayan e-posta, network ve USB korumasına sahip. Pro sürümde sunulan 2 yönlü güvenlik duvarı sizi hem spam ataklarından hem de internet tehditlerinden koruyor.

Kampanyamıza katılmak için tek yapmanız gereken 21.09.2012 ile 07.10.2012 tarihleri arasında rastgele günlerde 14.00 - 17.00 saatleri arasında Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarımızdan gerçekleştireceğimiz Ad-Aware Antivirüs kampanyası duyurusunu takip etmek.

Facebook veya Google+ için yaptığımız paylaşımı beğenmeniz, yorum yapmanız ve "herkese açık" şekilde paylaşmanız gerekiyor.

Twitter hesabımızda yapacağımız paylaşımda ise Twitter hesabımızı takip etmeniz ve yaptığımız Ad-Aware Antivirüs kampanya paylaşımını retweet etmeniz gerekli.

SADECE BİR SOSYAL MEDYA HESABIMIZDA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRMENİZ YETERLİDİR!

Her üç sosyal medya platformunda da yaptığımız paylaşımlara yukarıdaki şekilde katılan takipçilerimizden her gün 5 tanesine 10 gün boyunca Ad-Aware Personal Security veya Ad-Aware Pro Security hediye edeceğiz.

Kampanyamızı kaçırmamak için her gün gerçekleştirdiğimiz paylaşımları beklemeyi unutmayın. Aşağıdaki butonları kullanarak sosyal medya hesaplarımızı görebilir ve takip edebilirsiniz.

Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyoruz.

YORUMLAR