Tamindir'den En İyi Android Oyunları

En iyi Android Oyunlarını seçerek takipçilerimiz için listeledik.

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution bolca aksiyonu kolay kontroller, yüksek oynanabilirlik ve yüksek kaliteli grafiklerle birleştiren ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir oyundur.

Hungry Shark Evolution'da bebekken kontrolünü aldığımız köpekbalığımızı etraftaki potansiyel yemlerle besleyerek büyütmeli ve giderek artan açlığımızı bastırmalıyız. Balıklar, gemilerdeki balıkçılar, plaj yakınında yüzen insanlar, dalgıçlar ve hatta diğer köpekbalıkları potansiyel yemlerimizin bazıları olarak karşımıza çıkarken mayınlar ve zehirli denizanalarından kaçmalı ve köpekbalığımızı besin zincirinin kralı yapmalıyız. Arka arkaya avladığımız yemler ile puan katsayımız artmakta ve daha çok puan toplayabilmekteyiz.

Hungry Shark Evolution'da farklı çeşitteki köpekbalıklarını kontrol edebilmekteyiz. Oyunu oynadıkça topladığımız altınlarla bu köpekbalıklarından daha güçlü olanlarını açabiliyoruz ve her köpekbalığının özelliklerini yine bu altınları kullanarak geliştirebiliyoruz. Dilersek çeşitli aksesuarlar satın alarak köpekbalığımızı kişiselleştirebilmemiz de mümkün.

Hungry Shark Evolution'ı dilersek dokunmatik olarak dilersek telefonumuzun hareket algılayıcısı yoluyla oynayabilmekteyiz. Oyunun her türlü eğlenceli olduğu ise kesin. Yapımcı ekibin güncellemeler yoluyla oyuna sürekli yeni köpekbalıkları gibi içerikler eklemesi kullanıcıları sevindirmekte.

Hungry Shark Evolution indirmek için:

 1. Tamindir'den En İyi Android Oyunları
 2. Hungry Shark Evolution
 3. Subway Surfers
 4. Temple Run 2
 5. Asphalt 8
 6. Grand Theft Auto: Vice City
 7. Pou
 8. Perfect Kick
 9. Royal Revolt!
 10. Zombi World War
 11. Samurai 2: Vengeance

YORUMLAR