Tamindir'den Herkese Ücretsiz ''MacX DVD Ripper Pro'' Lisansı

Tamindir'in tüm ziyaretçilerine özel olarak hazırlanan kampanya ile Macx DVD Ripper Pro programının Windows ve Mac versiyonlarının lisansını ücretsiz olarak alarak kullanabilirsiniz.

Tamindir'den Herkese Ücretsiz ''MacX DVD Ripper Pro'' Lisansı

Tamindir ve Digiarty işbirliği ile hazırlanan yeni kampanyamız sayesinde tüm ziyaretçilerimiz belirtilen tarihler arasında ''MacX DVD Ripper Pro'' programının Windows ve Mac versiyonları için ücretsiz lisans sahibi olabilecekler.

MacX DVD Ripper Pro programının normal satış fiyatı 59 Dolar. Fakat yaz ayı kampanyası ile şu an 39 Dolara satın alınabiliyor. Bu program sayesinde DVD'lerinizi bilgisayarınıza yedekleyerek DVD'lerinizi kullanmadan istediğiniz içeriğe ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bir çok popüler video formatını destekleyen program videolarınızı farklı formatlarda çıkartabiliyor.

Yedekleme işlemlerini dosyaların orijinal kalitesini bozmadan ve diğer programlara göre çok daha hızlı gerçekleştiren programın en büyük artısı ise, bilgisayarınız ile sınırlı kalmayarak istediğiniz DVD'leri iPhone, iPad, Android telefon ve tablet vs. bir çok mobil cihazınız için uygun olarak kopyalayabiliyor.

Özellikle değerli DVD'lere sahip olan kullanıcılarımız program sayesinde DVD'lerini sadece bir kere kullanarak bilgisayarları yada mobil cihazları üzerine yedekleyebilir ve bundan sonraki kullanımlarında DVD'leri zarar görmeyerek yıllarca saklanabilir.

Daha önce bu tür bir program kullanmadıysanız ilk başta biraz karışık gelebilir fakat programın kullanımı oldukça basit. İstediğiniz kriterleri seçerek DVD Rip'leme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

Programı ücretsiz olarak indirebileceğiniz kampanya sayfasına gittiğinizde yukarıdaki görüntü ile karşılaşacaksınız. Programın ücretsiz lisans kodunu almak için kırmızı yuvarlak alandan ilk olarak Mac yada Windows versiyonunu seçmeniz daha sonra ''Get License Code'' butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu tuşa tıkladıktan sonra aşağıdaki ekran ile karşılaşacaksınız.

Bu ekranın üstünde görmüş olduğunuz gibi seçmiş olduğunuz versiyon için verilen kayıt kodu (1 numara) ve programı indirme adresi (2 numara) bulunuyor. Bu kodu bilgisayarınızda bir dosyaya kaydederek programı indirmeniz gerekiyor. Programı indirdikten sonra açılış ekranında sizden bu kod istenecektir.

Önemli! Kampanya ile ücretsiz olarak almış olduğunuz kodları aktif ettikten sonra programı sınırsız kullanabiliyorsunuz. Fakat bilgisayarınıza format atmanız yada programı silerek tekrar yüklemeniz durumunda bu lisans kodu geçersiz olacaktır. Bu nedenle bilgisayarınıza format atmadan önce programı farklı bir disk üzerine taşımanızı öneriyoruz.

Kampanyaya katılmak için yukarıda tuşa tıklamanız yeterlidir. Tuşa tıkladığınızda yukarıda açıkladığımız kampanya sayfası başka bir sekmede açılacaktır. Buradan yukarıdaki adımları izleyerek programı ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

KAMPANYA KOŞULLARI

  • Kampanyamız 27 Haziran 2014 ve 6 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir. İndirme linki bu tarih aralığı dışında geçersiz hale gelecektir.
  • Kampanya ile elde etmiş olduğunuz ücretsiz lisans kodlarını aktif edebileceğiniz son tarih kampanyanın sona eriş süresinden 3 gün sonrası 9 Temmuz'dur.
  • Windows'un baştan kurulması veya programın kaldırılıp yeniden kurulması durumunda lisans yeniden kullanılamamaktadır. Bu işlemler olmadığı sürece lisans bir ömür kullanılabilir durumda olacaktır.
  • Kampanya ile programa sahip olan kullanıcılar indirimli olarak ömür boyu sınırsız lisans satın alma hakkına sahip olacaklardır.

YORUMLAR