Tamindir'den Herkese Ücretsiz ''MacX Video Converter Pro'' Lisansı

2015 yılına girmeye hazırlandığımız bugünlerde Tamindir ve Digiarty iş birliği ile tüm ziyaretçilerimize MacX Video Converter Pro lisansı hediye ediyoruz.

Tamindir'den Herkese Ücretsiz ''MacX Video Converter Pro'' Lisansı

Tamindir ve Digiarty olarak düzenlediğimiz 2. kampanya ile tüm ziyaretçilerimize yeni yıl öncesinde video format dönüştürme işlemlerinizi yapabileceğiniz ''MacX Video Converter Pro''nun hem Windows hem de Mac versiyonunu hediye ediyoruz.

Video işleri ile uğraşanların oldukça işine yarayacak bir program olan MacX Video Converter Pro'nun fiyatı 49.95 Dolar. Fakat kampanya süresi boyunca sitemizden ücretsiz olarak indirerek lisansınızı alabiliyorsunuz. Hem HD hem SD videoları dönüştürme özelliği olan program ile YouTube videolarını indirebilir, ekran kaydı yapabilir ve videoları düzenleyebilirsiniz. Neredeyse tüm video işlemleriniz için kullanabileceğiniz gelişmiş bir program olan Macx Video Converter Pro ile hem hızlı hem de kaliteli format dönüştürme işlemleri yapabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanarak programın lisansını almak için Digiarty'nin Tamindir için özel olarak hazırlamış olduğu sayfaya gitmeniz yeterli. Sayfaya erişebileceğiniz linki aşağıda vereceğim fakat sayfa İngilizce olarak hazırlandığı için ilk olarak programı nasıl indirip lisansını alacağınızı anlatacağım.

Kampanya için hazırlanan özel sayfaya girdiğinizde üstteki resimde kırmızı çizgi ile yuvarlak içine alınmış olan ekranın sol üstündeki kısıma bakmanız ve daha sonrasında kullandığınız işletim sistemne göre oklarla gösterilen yeşil indirme tuşlarından bir tanesine tıklamanız gerekiyor. Üstteki elma işareti bulunan tuş programın Mac versiyonunu, alttaki tuş ise Windows versiyonunu indirmektedir.

İndirme işlemini tamamlanarak zip'li dosyayı açtığınızda, dosyasının içerisinde programın kurulum dosyası ve bir de lisans kodunuz olan dosyayı göreceksiniz. Programı yükleme aşamasında sizden istinelin lisansı buradaki word dökümanından kopyala yapıştır yaparak programı lisanslı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Umarım işinize yarar.

Kampanya ve program kullanımı ile ilgili önemli detaylar:

  • Edinmiş olduğunuz lisans kodlarının son kullanım süresi kampanya bitim süresinden 3 gün sonrasıdır. Yani lisans kodunu en geç 5 Ocak 2015 tarihine kadar girmelisiniz. Aksi taktirde aldığınız kod geçersiz sayılacaktır.
  • Lisans ile aktifleştirdiğiniz programın herhangi bir özelliği yada süre limiti yoktur.
  • Bilgisayarınıza format atmanız yada programı silerek tekrar yüklemeniz durumunda program lisansı tekrar kullanılamamktadır. Bu işlemlerden önce programı güvenli bir yerde yedekleyerek daha sonra işlemleri yapmanızı öneririm.

Kampanyanın süre dışında herhangi bir limiti olmadığı için arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile paylaşarak çok daha fazla kişinin programı ücretsiz olarak edinmesini sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak tüm arkadaşlarınızı haberdar etmeyi unutmayın. Ayrıca Digiarty şirketi MacX Video Converter dışında diğer programlarını da büyük indirimler ile satın alma fırsatını takipçilerimize sunuyor. MacX DVD Ripper Pro ve MacX Holiday Gift Pack gibi programları %70'lere varan indirim ile kampanya sayfası üzerinden satın alabiliyorsunuz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanyamız 26 Aralık 2014 ve 2 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir. İndirme linki bu tarih aralığı dışında geçersiz hale gelecektir.
  • Kampanya ile elde etmiş olduğunuz ücretsiz lisans kodlarını aktif edebileceğiniz son tarih kampanyanın sona eriş süresinden 3 gün sonrası yani 5 Ocak 2015'dir.

YORUMLAR