Tamindir'den Ücretsiz ''EaseUS Todo Backup Home'' Kampanyası

Tamindir ve EaseUS firmaları olarak sizler için hazırladığımız kampanyaya katılarak, tek bir tık ile dosya depolama yapmanızı sağlayan Todo Backup Home programını ücretsiz alın.

Tamindir'den Ücretsiz ''EaseUS Todo Backup Home'' Kampanyası

Tamindir ve EaseUS olarak ziyaretçilerimize hazırladığımız yeni kampanya ile karşınızdayız. Dünya dosya yedekleme gününün kutlaması için düzenlediğimiz bu kampanyaya katılan tüm ziyaretçilerimize "EaseUS Todo Backup Home" programının lisansını ücretsiz olarak alıp sınırsız kullanabilecek.

Daha öncede birlikte kampanya düzenlediğimiz EaseUS firmasına bizimle iş birliği yaptığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kampanya, dosya yedekleme, katılım ve diğer tüm bilgileri sizler için hazırladığımız kampanya sayfası üzerinde bulacaksınız fakat öncelikle sizlere program hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum.

EaseUS Todo Backup Home, tüm bilgisayar kullanıcılarının tek bir tık ile istediği dosyayı yedeklemesini sağlayan yararlı ve pratik bir program. Pek çok bilgisayar kullanıcısının dosya ve veri yedeklemesi yapmadığı günümüzde, önemli veriler ve dökümanlar zaman zaman kaybolarak bizleri zor duruma sokabiliyor. Bu gibi durumların yaşanmaması için kolay ve hızlı olarak yedekleme yapmanızı sağlayan program, normal şartlar altında ücretli olarak satılıyor. Fakat düzenlediğimiz 1 günlük kampanya süresi boyunca ücretsiz olarak lisansı alarak programı bilgisayarlarınızda kullanabiliyor olacaksınız.

Dosya yedekleme ile birlikte dosya kurtarma işlemlerini de yapabilen Todo Backup, bilgisayar kullanıcıları açısından oldukça önemli bir program. Piyasa fiyatı 29 Dolar olan programı, kampanyamıza katılarak ücretsiz olarak elde etme şansını kaçırmayın derim.

Kampanyaya Katılarak Ücretsiz Lisans Alabilmek İçin Yapmanız Gerekenler:

 • İlk olarak aşağıdaki kampanya görseline tıklayarak kampanya sayfasına gitmeniz gerekiyor.
 • Kampanya sayfası üzerinde sağ üstte bulunan Ad, Soyad ve E-posta boşluklarını doldurarak, hemen altındaki "Ücretsiz Kodu Alın" butonuna tıklamalısınız.
 • Bu aşamadan sonra e-posta adresinize size özel oluşturulan program kodu gelecektir.
 • Programı dilerseniz aşağıda vereceğim indirme bağlantısına tıklayarak, dilerseniz e-posta'da gelen linke tıklayarak indirmeniz gerekiyor.
 • Programın yükleme aşamasında e-posta'da gelen lisans kodunuzu kullanarak, ücretsiz kullanmanın keyfini çıkarın.

Programı indirmek için alttaki indir butonuna tıklayabilirsiniz:

Uyarı! Kampanyaya katılırken yaşayabileceğiniziz kodun çalışmaması, e-postanın gelmemesi yada benzeri durumları "[email protected]" e-posta adresine iletebilirsiniz. Bu şekilde yaşadığınız problem daha hızlı çözülecektir. Eğer derdinizi İngilizce açıklayamıyorsanız "[email protected]" e-posta adresine de yaşadığınız problemleri e-posta olarak detaylı bir şekilde yazıp gönderebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

 • Kampanyamıza katılarak EaseUS Todo Backup Home programı lisans kodunu ücretsiz olarak alan kullanıcıların, programı yükleyerek kodu kampanya süresi içerisinde aktif etmesi gerekmektedir.
 • Kampanya süresi içerisinde aktif edilmeyen kodlar, bir sonraki gün geçersiz olacağı için programı ücretsiz olarak kullanamazsınız.
 • Kampanya ile alacağınız ücretsiz kod, tek bir bilgisayarda kullanmanız için oluşturulan tekli lisanstır. Daha sonra programı silmeniz ya da bilgisayara format atmanız durumunda programı yeniden yükleyerek bu kodu girebilirsiniz. Bu nedenle kodu iyi muhafaza etmeniz gerekiyor.

Kampanya Katılım Koşulları:

 • Kampanyadan yararlanarak ücretsiz lisans kodu alabilmek için 23 Nisan gece 00.01 ile 23 Nisan gece 23.59 saatleri arasında lisans kodunu talep etmeniz gerekiyor. Bu süre dışında ücretsiz lisans kodu almanız mümkün değildir.
 • Kampayadan tüm ziyaretçilerimiz herhangi bir limit olmadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanarak almış olduğunuz ücretsiz lisans kodlarını kampanya süresi içerisinde programı yükleyerek aktif etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde verilen ücretsiz lisans kodları kampanya süresinin bitiminden 1 saat sonra geçersiz olacaktır.

Kampanyamıza katıldığınız için teşekkür ederiz. Önümüzdeki kampanyalarda görüşmek üzere!

YORUMLAR