Tamindir'e Özel Goodgame Empire Bonus Sepeti Sizleri Bekliyor

Tamindir ve Goodgame Studios iş birliği ile düzenlediğimiz kampanyaya katılarak heyecanlı ve aksiyon dolu Goodgame Empire oyununda 5 Dolarlık hediye paketini kapın.

Tamindir'e Özel Goodgame Empire Bonus Sepeti Sizleri Bekliyor

Tamindir olarak Goodgame ile birlikte düzenlediğimiz Goodgame Empire etkinliğine katılarak siz de bonus hediye paketini kazanabilirsiniz. 5 Dolar değerindeki hediyeleri kazanabilmek için ise tek yapmanız gereken Goodgame Empire oyununu sitemiz üzerindeki bağlantıdan giderek oynamak.

Eğer daha önce Goodgame Empire oynamadıysanız, tarayıcınız üzerinde oynayabileceğiniz bir savaş ve strateji oyunu. Tarayıcı üzerinde oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi olan Goodgame Empire'da kendinize bir krallık kurarak sürekli savaşmanız gerekiyor. Bu kadar savaşa içinse zaman zaman yardıma ihtiyacınız olabiliyor. İşte bu yardımı sizlere yapabilmek adına birbirinden güzel hediyelerin yer aldığı bir bonus sepeti hazırladık ve kampanyamıza katılan tüm oyuncular bu hediye sepetinden yararlanabilecek.

Kampanya Katılmak İçin:

1. Bonus hediye sepetini alabilmek için Goodgame Empire oyununa ilk defa giriş yapmanız gerekiyor. Yani yeni bir kullanıcı adı oluşturarak oyuna başlamalısınız.

2. Oyuna başladıktan sonra eğitimler ile geçen ilk 5 seviyeyi bitirmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra hediyeler hakkında otomatik olarak bilgilendirileceksiniz.

3. Hediyelerinizi güle güle kullanın!

Türkçe dil desteğine sahip olan Goodgame Empire'a yeni başlamak isteyen ya da yeniden geri dönmek isteyen oyuncular için mükemmel bir fırsat olan kampamyamıza katılarak hediyeleri kaçırmayın. Eğer Age of Empires tadındaki oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız, Goodgame Empire'ı da seveceğinize eminim. Oyunu tarayıcınız üzerinden oynayabildiğiniz gibi, bilgisayarınıza indirip bilgisayarınız üzerinde açarak da oynamanız mümkün. Aşağıdaki ya da yukarıda yer alan indirme bağlantılarına tıklayarak hem oyunu oynamaya hem de hediyeleri kazanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR