Tamindir'in Logosu Çok Yakında Yenileniyor!

Tamindir'in Logosu Çok Yakında Yenileniyor!

Düzenleme: Yeni logomuz 22.04.2014 tarihinde yayına alındı! İlgili habere ulaşmak için tıklayın!

2004 yılından beri faaliyet gösteren Tamindir olarak, 10 yıldır Türk internet kullanıcılarına yazılımlar ve teknoloji konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Elbette bütün bu yıllar içerisinde hem içerik hem de tasarım olarak büyük değişimler geçirdik. Böylece hem yeni içeriklerimizi sizlere ulaştırabilmek için daha uygun bir arayüz sunma imkanımız oldu, hem de haberler, videolar, galeriler gibi diğer içerik türlerinde de kolay kullanılır bir yapıyı devreye soktuk.

2006 yılından bu yana kullandığımız logomuz ise tüm bu değişimlerden sadece bir kaç ufak düzeltme ile çıktı ve aradan geçen 8 yılda internetin tanıdık yüzlerinden birisi olmayı başardı. Fakat hızla dönüşümüne devam eden internet dünyasında olmanın bir mecburiyeti olarak, Tamindir'in düzenli gelişim ve değişimine devam etmek, böylece tüm takipçilerimizin daha iyi bir kullanım deneyimine kavuşmasını sağlamak görevlerimizden bir tanesi.

Yeniden bir değişim sürecine girdiğimiz bu günlerde, mevcut logomuzun da artık miadını doldurduğunda tüm ekibimiz olarak hemfikir olduk ve yepyeni bir logoyla karşınıza çıkmamız gerektiğine karar verdik.

Yeni logomuz sayesinde, 10 yıldan bu yana tamamen değişmiş olan internet kavramına daha uygun bir görünüm ve felsefe ile yolumuza devam edebileceğimize inanıyoruz. Tabii ki tüm kullanıcılarımız güvenli, hızlı ve kaliteli bir şekilde en son yazılım ve uygulamalara ulaşmaya devam edebilecekler ve rehber yazılar, videolar ve haberler ile her zaman kendilerini geliştirebilecekler.

Şimdilik logomuza dair bir ipucu vermiyoruz ancak çok yakında bizleri yeni yüzümüz ile görebilmek için takip etmeyi unutmayın!

YORUMLAR