Tarayıcıların Anasayfası Nasıl Değiştirilir

kullandığımız kısayollar, favoriler ve arama motorları her zaman biz internet kullanıcılarının yardımına koşmuştur.

Tamindir Anasayfa Değiştir Programı Yardımıyla

Anasayfa Değiştirme Programı ve Kullanımı:

Tamindir tarafından hazırlanan Anasayfa Değiştirme programı yardımıyla sizlere farklı tarayıcılar için anlatmış olduğumuz yöntemlerin hiçbirine ihtiyaç duymadan tarayıcınızın açılış sayfasını kolayca Google, Bing, Yandex veya Homepage yapabilirsiniz.

Tamindir geliştirici ekibinin hazırladığı Anasayfa Değiştirme programıyla sadece birkaç tıklamayla v9, portalsepeti, netmahal, 22find gibi anasayfanızı ele geçiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen ve taşınabilir bir program olan Anasayfa Değiştirme programının nasıl kullanılacağını hep birlikte inceleyelim.

Öncelikle programı çalıştırdığımız zaman karşımıza gelen arayüz üzerinden kullandığımız tarayıcıların anasayfasını hangi servis ile değiştirmek istediğimizi seçiyoruz.

Seçebileceğimiz seçenekler arasında sizlerinde gördüğünüz gibi Google, Yandex, Bing ve Homepage bulunmakta. Sizin için uygun olanı seçtikten sonra sağ altta bulunan değiştir butonuna tıklıyoruz.

Eğer o an aktif olarak çalışmakta olan bir tarayıcınız varsa, bu tarayıcının kapatılacağıyla ilgili karşınıza gelen uyarıya evet diyerek onay veriyorsunuz.

Onay verme işlemininden sonra karşınıza yukarıda görmüş olduğunuz ekran geliyor ve işemimiz tamamlanmış oluyor. İstenmeyen açılış sayfalarından Tamindir tarafından geliştirilen Anasayfa Değiştirme programı ile kolayca kurtulmuş oldunuz.

Anasayfa Değiştirme Programını sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

  1. Tarayıcıların Anasayfası Nasıl Değiştirilir
  2. Google Chrome için Anasayfa Değiştirme
  3. Firefox için Anasayfa Değiştirme
  4. Internet Explorer için Anasayfa Değiştirme
  5. Tamindir Anasayfa Değiştir Programı Yardımıyla

YORUMLAR