Tarayıcınızdaki İstenmeyen Araç Çubuklarını Kaldırma

Hemen hemen hepimiz gündelik bilgisayar kullanımımızda yüklediğimiz yazılımlar veya çalıştırdığımız uygulamalar yoluyla yüklenen araç çubukları ile karşılaşmışızdır. Bu araç çubuklarının bazıları kullanışlı olabilmesine rağmen bir kısmı da kötü amaçlı ola

Tarayıcınızdaki İstenmeyen Araç Çubuklarını Kaldırma

Hemen hemen hepimiz gündelik bilgisayar kullanımımızda yüklediğimiz yazılımlar veya çalıştırdığımız uygulamalar yoluyla yüklenen araç çubukları ile karşılaşmışızdır. Bu araç çubuklarının bazıları kullanışlı olabilmesine rağmen bir kısmı da kötü amaçlı olarak kullanılabilmekte. Bize hissettirmeden yüklenen bu araç çubukları bir süre sonra can sıkabiliyor. Tarayıcımız daha geç açılıp daha geç yükleniyor ve bizleri istemediğimiz sitelere yönlendirip ekranda sık sık reklamların belirmesine sebep oluyorlar.

Bu yazılımlar belli bir süre sonra tarayıcımızı üstteki resimdeki kadar olmasa da gayet karman çorman bir hale getirebilmekte. Araç çubuklarını kaldırmak ise detaylı bilgiye sahip değilsek veya teker teker kaldırmaya üşeniyorsak bize büyük yük olabilir. İşte bu derdinizi çözmeniz için size bir çözüm önerimiz olacak.

Araç çubuklarını kaldırmak için ücretiz bir yazılım olan "Smart Toolbar Remover"dan yardım alacağız.

Programı buradan indirebilirsiniz:

  1. Tarayıcınızdaki İstenmeyen Araç Çubuklarını Kaldırma
  2. Smart Toolbar Remover Kurulumu
  3. Araç Çubuklarını Kaldırma
  4. Sonuç

YORUMLAR