Teknolojinin Limitleri Aştığının 8 Kanıtı

Limitleri aşan teknolojileri ancak limitleri aşan internet hızları ile yakalamanız mümkün.

gelecek teknolojileri

Robotlar, uzay çalışmaları, yapay zeka, sürücüsüz arabalar, roketler ve daha niceleri… Günümüzde kullandığımız teknolojilerin çoğunu, 10 yıl önce hayal dahi etmemizin imkanı yoktu. Limitleri aşan teknolojiler, artık hayatımızın her noktasındalar!

80’lerde çekilen bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz uzay teknolojileri artık herkesin erişimine açılmış durumdayken, son 10 yılda gelinen nokta, herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Her yaştan insan yaşanan teknolojik gelişmelere hayranlıkla bakarken, bunları takip etmek için hayata oldukça hızlı bağlanmaları gerekiyor. Hazırladığımız yeni listemizdeyse gören herkesi şaşkınlığa uğratan birkaç teknolojiyi bir araya getirdik.

1- Voyager isimli uydunun Güneş Sistemi dışına çıkıp, Dünya’dan 6.5 milyar kilometre uzaklaşması

2- Uçak şirketinin uçan araba konseptini başarıyla denemesi

3- Çin’de bir bilim insanının, iki bebeğin genlerini değiştirmesi ve bebeklerin virüslere karşı korumalı olarak doğmaları

4- Evde bir köşede duran tüplü televizyonlardan katlanabilir ekranlı telefonlara gelmemiz

5- Gerçekçi mimikleriyle insandan ayırt edemediğimiz robotlar

6- Sonunda gerçekleşmeye yaklaşan çocukluk hayalimiz jetpack'ler

7- Biraz sonra Matrix'e geçmemizi sağlayacak kadar ileri giden yapay zeka

8- Tüm bunları anında yakalamak için limitsiz ve yüksek hızlı internet

Bütün bu teknolojileri en yakından takip etmek ve limitlere takılmadan internetteki her noktaya erişmek istiyorsanız, Turkcell Fiber'in AKK olmayan paketlerini kaçırmamanız gerek! 25Mbps AKK’sız yüksek hızlı limitsiz internet sadece 89,90TL. Üstelik ilk 1 ay boyunca 100Mbps hızında ve her ay 2GB (2GB X 12 ay toplam 24GB) cepte internet hediyesiyle birlikte sizlerin karşısına çıkıyor. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için sadece 12 ay taahhüt sözü vermeniz yeterli. Daha ayrıntılı bilgiler almak için Turkcell Fiber sayfasını ziyaret edebilir ve hemen abone olabilirsiniz.

YORUMLAR