The Elder Scrolls 5 Skyrim Dragonborn DLC İnceleme

The Elder Scrolls V: Skyrim'in yeni DLC'si Dragonborn hem hikayesi hem de atmosfer ve oynanışı ile en iyi DLC'lerden birisi olmaya aday. İşte Dragonborn incelememiz.

The Elder Scrolls 5 Skyrim Dragonborn DLC İnceleme

Elder Scrolls serisi uzun yıllardır en tanınan RPG oyun serileri arasında yer alıyor ve özellikle Elder Scrolls 3: Morrowind'den sonra yakaladığı popülerliği pek de bırakacak gibi görünmüyor. Zira Elder Scrolls 5: Skyrim tüm dünyada büyük beğeni topladı ve oluşturduğu gerçekçi atmosfer, ilgi çekici hikayesi ve inanılmaz ses ve grafikleri ile pek çok oyun mecmuasından tam puan alarak 2011'in en iyi oyunu seçildi.

Dawnguard ve Hearthfire eklentileri ile oyuna dair yeni içerikler bekleyen oyuncuları kısmen memnun edebilen yapımcı Bethesda, özellikle Dawnguard'ın hikayesinin kısalığı ve içerik azlığı, Hearthfire'ın ise yeni bir hikaye getirmemesi nedeniyle eleştirilmişti.

Dragonborn DLC'si ise Skyrim'in hakkını veriyor ve oyuna hem etkileyici bir hikaye hem de keşfetmesi zevkli mekanlar ekliyor. Morrowind oyuncularının Bloodmoon ek paketinden bilecekleri Solstheim adasında geçen Dragonborn DLC'si nostalji yapmak isteyenlerin ve Vvardenfell'in kül topraklarını özleyenlerin hoşuna gidecektir. Dilerseniz DLC'yi farklı açılardan inceleyelim.

Skyrim - Dragonborn Video İncelemesi
Tamindir TV

Skyrim - Dragonborn Video İncelemesi

The Elder Scrolls 5: Skyrim için çıkan son DLC, Dragonborn'u inceledik. Video incelemesinin ardından önümüzdeki günlerde Dragonborn için yazılı bir inceleme de yayınlayacağız.

YORUMLAR