The Evil Within Hikaye ve Oynanış Detayları

Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami ve Bethesda işbirliğinde gerçekleştirilen korku oyunu The Evil Within için yeni detaylar açıklandı.

The Evil Within Hikaye ve Oynanış Detayları

Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami ve Bethesda işbirliğinde gerçekleştirilen korku oyunu The Evil Within için yeni detaylar açıklandı. Bu nesilde umduğumuzu bulamadığımız korku türünü, o eski güzel günlerine geri götürme iddiasıyla duyurulan The Evil Within sözünde durucak gibi gözüküyor.

The Evil Within Tanıtım Videosu
OYUN

The Evil Within Tanıtım Videosu

Genelde RPG oyunları ile alışık olduğumuz Bethesda'dan bu sefer sıradışı bir oyun haberi geldi. Haberin konusu olan oyun "The Evil Within" efsane Resident Evil serisinin ilk oyunlarının yapımcısı Shinji Mikami tarafından geliştiriliyor.

Hikaye:

Dedektif Sebastian ve partneri korkunç bir cinayet olayının yaşandığı yere gittiklerinde, güçlü ve gizemli bir güç onları beklemektedir. Birbiri ardına polis arkadaşlarının ölümüne şahit olurlar. Bu sırada Sebastian saldırıya uğrar ve akıl sağlığını kaybeder. Sonrasında yaratıkların cirit attığı bir yerde uyanır. Artık Sebastian ölümlü dünyayla ve yakın arkadaşı delilikle savaşmak zorundadır. Sebastian’ın gizemli gücün gölgesinde ne yattığını öğrenmek için çıktığı bu yolculuktan sağ çıkabilmesi için korkularıyla yüzleşmesi gerekmektedir.

YORUMLAR