The Last of Us Ön İncelemesi

Merakla beklenen hayatta kalma oyunu The Last of Us'ı açıklanan detayları ve elimizde olanlarla birlikte bir masaya yatırdık.

"Mantar Kafa"lara Dikkat!

The Last of Us, kıyamet sonrası dünyasıyla karşımıza çıkıyor. Doğanın, şehre karşı yürüttüğü bu savaşı kazanması sonucunda yeşilliklerin hüküm sürdüğü bir dünya var önümüzde. Ama asıl tehlike bu değil. Bu yeşilliğin ardında bizi bekleyen başka şeyler var.

The Last of Us - Infected Oynanış Videosu
OYUN

The Last of Us - Infected Oynanış Videosu

Uncharted serisi ile Playstation 3'ün en iyi oyunlarına imza atan yapımcı firma Naughty Dog, üzerinde çalıştığı yeni oyunu The Last of Us için bir video yayınladı.

Aslında ilk gördüğünüzde zombiye benzeteceğiniz Infected isimli bu tür, özünde zombilerden çok daha farklı bir düşman grubu.

The Last of Us - Meet the Infected Videosu
OYUN

The Last of Us - Meet the Infected Videosu

Bu yılın merakla beklenen PS3 oyunlarından The Last of Us için yeni bir video yayınlandı. Oyunda korkulu rüyamız haline gelecek Infected türü ve oynanışa dair unsurlar videoda daha yakından tanıtılıyor.

Mutasyona uğramış insan diyebileceğimiz Infected türü, mutasyonun aşamasına göre üç farklı şekilde karşımıza çıkacak. Halk arasında mutasyonun erken aşamalarındaki Infected türüne Runner, mutasyonun üçüncü aşamasına gelen Infected türüneyse Clicker ismi verilmiş durumda. Her türün farklı özellikleri var. Ve hepsine karşı oynarken farklı bir yol izlemeniz gerekecek. Aslında tam olarak The Last of Us'ı farklı kılan noktalardan biri de bu: Oynanış.

  1. The Last of Us Ön İncelemesi
  2. Nathan Drake
  3. Resident Evil Severler Toplanın, Bir Şeyler Geliyor
  4. "Mantar Kafa"lara Dikkat!
  5. Gerçek Hayatta Kalma Oyunu
  6. Ne Umuyoruz?

YORUMLAR