Türkiye'nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi (Güncellendi)

Türkiye'nin en kapsamlı Pokemon Go rehberini hazırladık. Ayrıntıları okumak için tıklayın!

Pokemon Go'da Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Nasıl Eklenir?

Pokemon Go çıktığından beri sizlerden aldığımız geri dönüşler sonucunda en çok sorulan konuların başında bu başlık geliyordu. Pokemon GO'da bulunduğunuz konuma PokeStop veya GYM nasıl eklenir? sorusunun cevabını vereceğimiz bu bölümde, sıkıntı yaşayan kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Öncelikle NianticLabs'in Pokemon Go destek sayfasına giriyoruz. Karşımıza çıkan ekranda bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Gerekli bilgileri girdikten sonra yollayabilir ve bulunduğunuz konuma PokeStop veya GYM eklenmesini sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere oyun mevcut haritasını Ingress oyunu üzerinden direkt aktardığından o oyunda eklenen portallar aynen geçerliydi. Bu formu doldurup gönderdikten sonra PokeStop ve GYM sayısı artacak. Sebep sorulan kısımı fazla kasmanıza gerek yok, "no pokestop/gym in my location" yazıp yollayın. 

Pokestop ve GYM'leri Kolay Yoldan Nasıl Bulurum?

Bulunduğunuz bölgede var olan PokeStop ve GYM'leri kolay yoldan bulmanızın pratik bir yöntemi var. NianticLabs'in fenomen oyunlarından Ingress'in online haritasına ulaşarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken burada bulunan Ingress harita sayfasına gitmek ve daha önceden açmanız gereken Ingress hesabınıza giriş yapıp etrafı kolaçan etmek. Oyundaki portallar Pokemon Go ile aynı lokasyonlarda bulunduğundan aradığınız bölgeleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

  1. Türkiye'nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi (Güncellendi)
  2. Pokemon Go Menüsü Nasıl Kullanılır?
  3. Pokemon Go Item Rehberi
  4. Pokemon Go GYM Rehberi - Savaş Taktikleri ve İpuçları
  5. Pokemon Go'da Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Nasıl Eklenir?
  6. Pokemon Go'da İşinize Yarayacak Püf Noktalar
  7. Pokemon Go Rozet Sistemi
  8. Hangi Item Ne Zaman Açılır?, Level Sistemi ve Verilen Item Miktarları

YORUMLAR