Twitter Hatasını Kabul Etti ve En Kısa Sürede Düzeltileceğini Bildirdi

Son günlerde Twitter hesabınızda sizi takip eden insanların sayısında bir azalma olduğunu farketmiş olabilirsiniz. Bunun muhtemelen iki nedeni olabilir. Ya gerçekten takipçileriniz sizi takip etmekten vazgeçiyorlar ya da Twitter'ın sistemi üzerindeki taki

Twitter Hatasını Kabul Etti ve En Kısa Sürede Düzeltileceğini Bildirdi

Son günlerde Twitter hesabınızda sizi takip eden insanların sayısında bir azalma olduğunu farketmiş olabilirsiniz. Bunun muhtemelen iki nedeni olabilir. Ya gerçekten takipçileriniz sizi takip etmekten vazgeçiyorlar ya da Twitter'ın sistemi üzerindeki takibi bırak hatası yüzünden takipçileriniz azalıyor olabilir. Evet yanlış duymadınız, Twitter kullanıcıları arasında son günlerde farkedilen bir hataya göre listenizdeki rastgele bir arkadaşınızı istemsiz olarak takip etmekten vazgeçebiliyorsunuz. Muhtemelen bu yüzden birbirine kızan, küsen, yuvası yıkılan, perişan olan insanlar bile olmuştur. Ne de olsa sosyalleşmenin sanal olduğu bir çağda yaşıyoruz değil mi?

Neyse gel gelelim bu konuyla ilgili Twitter tarafından da bir açıklama geldi ve açık açık hatalarını kabul ettiler. Gelin görün ki bunun bir hata olduğunu ve teknik ekiplerinin bu konu üstünde çalıştıklarını söylemekten başka bir açıklama yapılmadı. Sorunun tam olarak ne zaman çözüme kavuşacağı bilinmesede bu günlerde Twitter takipçileriniz azalıyorsa ve azalan takipçileriniz arasında samimi arkadaşlarınız da varsa hemen teleşlanmayın ve arkadaşınızı suçlamayın. Çünkü bu Twitter'dan kaynaklanan bir sorun olabilir.

Aynı zamanda yayın akışında gördüğünüz bir arkadaşınızın profiline girdiğiniz zaman karşınıza takip et mesajı geliyorsa, bu nasıl iş böyle akış listemde göründüğü halde takip etmiyor görünüyorum diyorsanız, merak etmeyin bu sorunun kökleride aynı Twitter hatasına uzanmakta. Daha önceki dönemlerde de istediğiniz insanları takipçiniz yapabildiğiniz bir hata ile gündeme gelen Twitter bu tarz hatalarla insanları kızdırmaya devam ediyor. Bakalım bu sorunu ne zaman çözebilecekler. Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Tabi bu zaman zarfında sıkı takipçileriniz sizi takip etmekten vazgeçtiği için içiniz içinizi yemesin.

YORUMLAR