Ücretsiz İndirebileceğiniz Steam Oyunları - Bölüm 1

Yazımızda Steam üzerinden ücretsiz indirebileceğiniz birbirinden güzel oyunları listeliyoruz

Ücretsiz İndirebileceğiniz Steam Oyunları - Bölüm 1

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Eğer bilgisayarınızda oyun oynamayı seviyorsanız Valve firmasının oyuncuların hizmetine sunduğu Steam adlı oyun platformunun adını bolca duymuşsunuzdur. Bu oyun platformu hizmete girdiği tarihten itibaren kararlı bir şekilde gelişti ve oyunculara sayısız ve benzersiz fırsatlar sundu. En son Türk Lirası desteğine ve Turkcell üzerinden mobil ödeme seçeneklerine de kavuşan Steam platformunu daha çok popüler oyunlar üzerinde yapılan uçuk indirim kampanyalarıyla tanıyoruz.

Steam'i indirim kampanyalarıyla tanıyor olsak da Steam'den oyun indirebilmek için illa ki bir ücret ödememize gerek yok. İçerisinde yüzlerce oyun yer alan Steam platformu üzerinde birbirinden güzel ücretsiz oyunlar da bulunmakta. Bu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve bedava oynayabileceğiniz oyunların en güzellerini yeni hazırladığımız bu yazı serisinde belli aralıklarla bir araya getireceğiz.

Yazımızda yer alan Steam oyunlarını indirebilmeniz için bilgisayarınızda Steam yazılımının kurulu olması gerekli. Steam yazılımını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Steam üzerinden nasıl oyun indirebileceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızdaki bilgilere göz atmanızı tavsiye ederiz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Dilersenz listemizdeki oyunlara kısaca göz atalım:

  1. Ücretsiz İndirebileceğiniz Steam Oyunları - Bölüm 1
  2. ArcheBlade
  3. Unturned
  4. Magicka: Wizard Wars
  5. Warframe
  6. Loadout

YORUMLAR