Watch Dogs Ana Karakteri Aiden Pierce ve Açık Dünya Detayları

Watch Dogs'a dair açıklanan bilgiler arasından oyunun ana karakteri Aiden Pearce ve açık dünya elemenleri hakkındaki tüm detaylar burada!

Chicago - Açık Dünya:

Watch Dogs Duyuruldu ve Oynanış Videosu Yayımlandı
OYUN

Watch Dogs Duyuruldu ve Oynanış Videosu Yayımlandı

E3 2012’nin ilk günü muhteşem geçti. İlk günün ilk bombasını ise Ubisoft kendi sunumunda yepyeni ve ağızları açık bırakan harika bir oyun ile Watch Dogs ile patlattı.

Watch Dogs açık dünya yapısı sunacak bir oyun. Bu açık dünya atmosferi için de kendine Chicago şehrini uygun görmüş. Cihcago'yla birlikte yapımcıların yapmak istediği dış görünüşü güzel bir şehirden çok yaşayan bir şehir oluşturabilmek. Yoğun bir şehir atmosferi vermek isteyen yapımcı ekip, bunun için oldukça özenli çalışmış. Sokakta göreceğiniz insanlar, arabısını park edip evine giren insanlar, birbirlerine yardım eden insanlar gibi pek çok hayata dair olayları Watch Dogs'ta göreceksiniz. Hatta doğru yeri hack'lemeniz halinde şehirdeki insanların evlerine girip oturma odalarında bile takılabilirsiniz.

Diğer detaylara ulaşmak için Watch Dogs'un Karakter, Oynanış ve Açık Dünya Detayları Hakkında Yeni Bilgiler Açıklandı yazısına bakabilirsiniz.

  1. Watch Dogs Ana Karakteri Aiden Pierce ve Açık Dünya Detayları
  2. Chicago - Açık Dünya:

YORUMLAR