Watermark Software 10 Gün Boyunca Tamindir Takipçilerine Ücretsiz!

Watermark Software 10 Gün Boyunca Tamindir Takipçilerine Ücretsiz!

Tamindir'den Mart ayının son ücretsiz yazılım lisans sürprizi Watermark Software oluyor. Bildiğiniz gibi "watermark" programları genel olarak profesyonel fotoğrafçıların ya da fotoğraf çalışmalarını internette sergilemek zorunda olanların kullandıkları bir güvenlik yöntemi. Bu tip uygulamaların çevrimiçi ortamda resimlerin kopyalanmasını engelleyen ve telif ihlali yapılmasını önleyebilen bir çözüm olmaları açısından tercih ediliyorlar. Watermark Software'de bu uygulamalardan bir tanesi ve Tamindir ile beraber 10 gün boyunca ücretsiz lisans kampanyası başlattı.

Ancak Watermark Software bu noktada fotoğraflarınızın güvenliğini korumaktan daha fazlasını vaat ediyor. Watermark Software tüm fotoğrafların son derece yaratıcı bir şekilde imzalanabilmesine de olanak veriyor.

Watermark Software nasıl kullanılıyor?

Son derece kolay bir arayüzü olan Watermark Software seçtiğiniz her hangi bir fotoğrafın ya da resmin istediğiniz bölgesinin üzerine yazı, şekil, desen ve yüzlerce efekt ile "imza" atılmasını ya farklı amaçlar için kullanılmasını sağlıyor. Böylece oldukça yaratıcı bir şekilde işlerinizi tescilleyebiliyorsunuz. Watermark Software sadece 1 dakikada 300 imajı işleyebiliyor.

Watermark Software yaratıcılık yönünü daha ön plana çıkardığı için yazılımı kullanarak son derece farklı tebrik kartları, davetiyeler ve benzeri çalışmalar da tasarlamanız mümkün olabiliyor. Yazılım reklam ve tanıtım çalışmaları için çalışmalarınıza QR kod yerleştirmenize de olanak tanıyor. 

Watermark Software araçları oldukça kullanışlı ve basit bir arayüz üzerinde konuşlandırılmış. Üst menüden yapmak istediğiniz işlemi seçerek sağ taraftaki menüden de çeşitli uygulama olasılıklarını değerlendirebiliyor ve orijinal bir çalışma gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Watermark Software ile grafik ve fotoğraflar üzerinde tek tek çalışabileceğiniz gibi, şablonlar hazırlayarak aynı anda 300 kadar fotoğrafı ye da vektör grafiği aynı anda uygulamaya tabi tutabiliyorsunuz.

Kampanyadan nasıl faydalanacaksınız?

25 Mart 2016 itibarıyla ilk olarak Watermark Software ve Tamindir destekli ürün indirme sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Burada "free download" ibaresini kullanarak uygulamayı indirebilir ve hemen altında yer alan lisans kodunu kullanarak hemen aktif etmelisiniz.

Kampanyadan yararlanarak almış olduğunuz ücretsiz lisans kodlarını kampanya süresi içerisinde programı yükleyerek aktif etmelediğiniz taktirde verilen ücretsiz lisans kodları kampanya süresinin bitiminden 1 sonra geçersiz sayılıyorlar. Kampanya 3 Nisan'da sona erecek.

Uygulamayı indirdikten sonra çalıştırarak aşağıda görüldüğü gibi "anahtar" sembolünü kullanarak lisans numaranızı hemen onaylatın.

Yeni açılacak pencerede daha önce indirme adresinden aldığınız lisans kodunu girerek "register" butonunu kullanarak hemen uygulamayı lisanslayın. 

Kampanya koşulları 

Watermark Software ücretsiz lisans kampayasının koşulları ise son derece uygulaması kolay şartlardan oluşuyor. 

  • Watermark Software ücretsiz lisans kodu kampanyası 25 Mart 2016 Cuma Günü başlatıldı. Kampanya 10 gün sürecek ve 3  Nisan 2016 Pazar günü sona erecek. 
  • Kampanya ile edinilen lisans kodları ücretsiz güncelleme hizmeti vermiyor.
  • Lisans kodlarının 3 Nisan 2016 Pazar gününe kadar mutlaka aktif edilmesi gerekiyor. 
  • Lisans kodları sadece programın indirilerek kurulduğu bir bilgisayarda kullanılabiliyor. Kampanya indirme sayfasından indirilmeyen uygulamalrda çalıştırılamıyor. 

Watermark Software ürün örnekleri

YORUMLAR