WhatsApp Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

WhatsApp Plus nedir? Ne işe yarar? Bu rehberimizde pek çok kişi tarafından merak edilen tüm bu detaylara daha yakından göz atacağız.

WhatsApp Plus Nedir? WhatsApp Plus Ne İşe Yarar?

WhatsApp Plus Nedir? Ne İşe Yarar? - Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp Plus, temel olarak bir WhatsApp istemcisi olarak çalışıyor ancak uygulamanın kendisinde yer almayan pek çok özellikten faydalanabilmenize olanak sunuyor. Bu yazımızda WhatsApp Plus hakkında merak ettiğiniz tüm bu detaylara daha yakından göz atacağız ama bunun öncesinde uygulamayı indirmeyi unutmayın!

Eğer WhatsApp'ın sunduğu işlevler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa ve daha gelişmiş bir istemci arıyorsanız, WhatsApp Plus tam da size göre olabilir. Önden ufak bir hatırlatma olması adına bu uygulama resmi bir uygulama değildir ve bu nedenle Play Store üzerinden indirme imkanınız yok. Bu noktada sitemizden indirebileceğinizi hatırlatıp yazımıza geçelim.

WhatsApp Plus Nedir?

Resmi olmayan üçüncü parti bir WhatsApp istemcisi olan WhatsApp Plus, gizlilik düzenlemelerinden arayüz özelleştirmeye kadar pek çok özelleştirmeye ve kişiselleştirmeye olanak sunuyor. Diğer tüm ayrıntıların, yani asıl kullanımın, normal WhatsApp Messenger uygulaması ile birebir aynı olduğunu hatırlatalım.

Tabii bu iki uygulamayı aynı telefon numarasında kullanmak isterseniz, bunun mümkün olmadığını hatırlatmak gerekiyor. Yani ya WhatsApp Messenger'ı ya da WhatsApp Plus'ı seçmek zorundasınız. 

WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir?

Peki neden milyonlarca insan resmi uygulamayı kullanmak yerine bu üçüncü parti uygulamayı kuruyor? Bu soruyu siz de sormuş olabilirsiniz. Sorunun yanıtı ise WhatsApp Plus'ın sunduğu benzersiz özelleştirme imkanlarında yatıyor. Şimdi, bu özelliklerden bazılarına değinelim. Ayrıca uygulamanın her bir güncelleme ile daha fazla özelliğe kavuştuğunu da hatırlatalım.

  • Tema Değiştirme: WhatsApp Plus ile birlikte kullandığınız arayüzü değiştirmeniz mümkün.
  • Sohbetlere Şifre Koyma: Uygulamanın kendisine şifre koyabileceğiniz gibi konuşmalara da şifre koyabilirsiniz. Bu sayede uygulamaya her girişte şifre girmek zorunda kalmadan yalnızca belirli sohbetlerde şifre girersiniz
  • Dosya Sınırı Kaldırma: Bu özellik sayesinde göndermek istediğiniz dosyalarda bir üst sınıra takılmazsınız.
  • Profilime Kim Baktı: Bu özellik sayesinde profilinize kimlerin girdiğini görebilirsiniz. Evet, biraz gizlilik düşmanı. Unutmayın, uygulamayı kullanan başkaları da sizinkileri görebilir.
  • Gizlilik: Okundu bilgisini kapatmak bir yana, iletildi bilgisini dahi kapatabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Hesabına Nasıl Girilir? En Kolay Çalma ve Ele Geçirme Yöntemi
NASIL YAPILIR

Başkasının WhatsApp Hesabına Nasıl Girilir? En Kolay Çalma ve Ele Geçirme Yöntemi

Çeşitli nedenlerden ötürü başka birine ait WhatsApp hesabına giriş yapmak istiyorsanız, başkasının WhatsApp hesabı nasıl ele geçirilir sorusunun yanıtını merak ediyor olabilirsiniz.

WhatsApp Plus Nasıl İndirilir?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi WhatsApp Plus resmi bir istemci değildir ve bu nedenle Play Store'dan kaldırılmıştır. Bu uygulamayı Tamindir üzerinden kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde indirerek cihazınıza kurabilirsiniz. Bunun için hemen altta yer alan bağlantıyı kullanmanız yeterli olacak.

YORUMLAR