Windows Phone için 3 DJ Pad Uygulaması

Android ve iOS kullanıcılarının müzik yapmak konusunda Windows Phone kullanıcılarından daha şanslı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aslında bakarsanız her iki işletim sisteminde çeşit sayısı çok daha fazla ama ücretsiz alternatif aradığınızda durumlar iç açıc

Windows Phone için 3 DJ Pad Uygulaması

Android ve iOS kullanıcılarının müzik yapmak konusunda Windows Phone kullanıcılarından daha şanslı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aslında bakarsanız her iki işletim sisteminde çeşit sayısı çok daha fazla ama ücretsiz alternatif aradığınızda durumlar iç açıcı değil. Tam da bu noktada Windows Phone kullanıcıları güç kazanıyor. ArtMosby isimli Rus yazılım geliştiricileri Windows Phone odaklı bir çalışma planı yürütüyorlar ve bu projenin içerisinde 3 tane birbirinden ilginç DJ Pad uygulaması mevcut.

Müzik yapmanın herkesçe mümkün olabilmesine hayal eden ekip, ellerindeki malzemeye hem gerekli itinayla yaklaşmasını bilmişler hem de ücretsiz olarak sunmuşlar. Bu vesileyle 6 yaşındaki çocuklar bile dijital müzik işlemenin keyfine erişebilecekler. Renkli butonlar ve sade tasarımlar sayesinde panel içerisindeki ses paletlerin kolay ayıklayabildiğiniz gibi profesyonel amaçlar için bu uygulamaları kullanmanız mümkün. Tüm bu çalışmalarınızı WAV dosyası olarak kaydedip Soundcloud profilinize yükleyebildiğinizi de belirtmekte fayda görüyorum. Böylece yapmış olduğunuz müziği hem bir meyveye dönüştürebileceksiniz, hem de onu her yerde paylaşmanız mümkün olacak.

ArtMosby, devamı gelir mi bilinmez ama, şu an 3 farklı müzik türü için dijital müzik pedi uygulamaları çıkardı. Bu uygulamalar isimlerinden de kolay anlaşılıyor. Trap Pad, Trap Beat sevenlerin tercih edebileceği bir uygulamayken DubStep Pad ile DubStep yapmak isteyenler aradıklarını bulacaklar. Electro Pad ile yine elektronik müziği daha genelenksel kalıplarda arayanlar aradıklarını bulabiliyorlar. İsimlerini anmış olduğumuz uygulamaları dilerseniz diğer sayfalarda daha yakından inceleyelim.

  1. Windows Phone için 3 DJ Pad Uygulaması
  2. Trap Pad
  3. DubStep Pad
  4. Electro Pad

YORUMLAR