Windows Phone için En İyi Seyahat ve Gezi Uygulamaları

Eksiksiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız mobil cihazlara yükleyeceğiniz bu uygulamalar sizin için tamamlayıcı birer unsur olacaktır. Belki de teknoloji dünyasından kaçmayı hedefliyordunuz, ancak sadece ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda duracak bir si

Windows Phone için En İyi Seyahat ve Gezi Uygulamaları

Tatil vakti geldiğinde acele bir şekilde yapılan hazırlık kimi zaman pahalıya mal oluyor ve bize "keşke olmasaydı" dedirten beklenmedik sürprizler yaşatabiliyor. Günümüz tatil anlayışında istikrarlı bir plan yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu da bu duruma bir isviçre çakısı gibi hazır konuma getirmeniz gerekiyor. Peki her durum için ayrı bir işlev sunan uygulama mağazasını yeterince tanımıyorsanız durum ne olacak? Tam da bu yüzden size mutlaka lazım olacağını düşündüğümüz uygulamaları sizin ayağınıza getirdik.

Eksiksiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız mobil cihazlara yükleyeceğiniz bu uygulamalar sizin için tamamlayıcı birer unsur olacaktır. Belki de teknoloji dünyasından kaçmayı hedefliyordunuz, ancak sadece ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda duracak bir sigorta olarak cihazınıza bu uygulamaları yüklemenizi yine de tavsiye ediyorum. İtiraz payınızı düşürmek için listelemiş olduğumuz uygulamaların tümünü ücretsiz olarak sunuyoruz. Emin olun, dağcılıkta veya açık denize çıktığınızda bile işinize yarayacak uygulamalar var. Şehir turları düzenleyecek olanları ise çok daha fazlası bekliyor olacak.

Tatil paketinizi hazırlarken uygulama kategorilerini ihtiyaçlarınıza göre düzenlemeye özen gösterdik. Telefonun ve SMS'in pahalı olması nedeniyle ulaşmak istediğiniz insanlara en pratik yolları sunan mesajlaşma uygulamaları ihtiyacınızı karşılayacaktır. Öte yandan yakın çevrenizde olan biteni yerel insanların tavsiyelerinden takip edebileceğiniz konum paylaşım uygulamalarıyla da öğle yemeği yapacağınız yeri beğenerek seçeceksiniz. Dil problemi yaşayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Sizin için sözlük uygulamaları da paketledik. Her işinizi taksi ile halletmek zorunda kalmamanız için veya taksiyi tercih ediyorsanız daha kolay bulmanız için ulaşım uygulamaları da sizi bekliyor. Navigasyon uygulamalarıyla sizin bulunduğunuz yere hakim olmanıza yardımcı olup kaybolmamanızı sağlayacağız. Gideceğiniz yerler hakkında daha geniş kapsamlı bilgiler için de telefonunuza seyahat rehberleri eklemeyi unutmayın, çünkü gezeceğiniz yer hakkında keşfedeceğiniz güzellikler tahmin ettiğinizden çok daha fazlası olabilir.

Tatil vakti geldiyse, kıymetli vaktinizi daha fazla harcamadan sonraki sayfalarda ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamalara yönelebilirsiniz.

  1. Windows Phone için En İyi Seyahat ve Gezi Uygulamaları
  2. Windows Phone için Mesajlaşma Uygulamaları
  3. Windows Phone için Konum Paylaşım Uygulamaları
  4. Windows Phone için Sözlük Uygulamaları
  5. Windows Phone için Rezervasyon Uygulamaları
  6. Windows Phone için Ulaşım Uygulamaları
  7. Windows Phone için Navigasyon Uygulamaları
  8. Windows Phone için Seyahat Rehberi Uygulamaları
  9. Windows Phone için En İyi Hava Durumu Uygulamaları
  10. Yola Çıkmadan Önce

YORUMLAR