Windows Phone ile Yedekleme ve Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Microsoft hesabınızla birlikte kullandığınız cihazınız Windows Phone 8.1 ve üzeri bir işletim sistemi kullanıyorsa bulut depolama alanınıza otomatik olarak yedekleme yapan bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Böylece cihazınızın başına gelebilecek tatsız b

Windows Phone ile Yedekleme ve Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Microsoft hesabınızla birlikte kullandığınız cihazınız Windows Phone 8.1 ve üzeri bir işletim sistemi kullanıyorsa bulut depolama alanınıza otomatik olarak yedekleme yapan bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Böylece cihazınızın başına gelebilecek tatsız bir durumda kıymetli olan tüm bilgilerinizi geri yükleme fırsatınız olur. Özellikle cihazınızın çalınması veya ağır hasar görmesi gibi durumlar yeni bir cihaza geçtiğinizde kıymetli bilgilerin kaybolmasına neden olabiliyor. Bu nedenle yedekleme seçeneğini açık tutmanızı veya düzenli yedeklemeler yapmanızı öneriyorum.

Size ekran görüntüleriyle birlikte göstereceğimiz Yedekleme ve Geri Yükleme işlemleri sayesinde cihaz değişikliği yapmaya kara verdiğinizde ihtiyacınız olan temel bilgilere kavuşmuş olacaksınız. Dilerseniz sizi de çok bekletmeden Yedekleme işlemini nasıl yapabileceğinizi bir sonraki sayfada anlatalım.

  1. Windows Phone ile Yedekleme ve Geri Yükleme Nasıl Yapılır?
  2. Windows Phone ile Yedekleme Nasıl Yapılır?
  3. Windows Phone ile Geri Yükleme Nasıl Yapılır?
  4. Android veya iOS kullanıp Windows Phone'a Geçecek Olanların Dikkatine!

YORUMLAR