World of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

WoW ücretsiz oynama hazırladığımız World of Warcraft para kazanma rehberiyle mümkün olmakta

World of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

World of Warcraft nasıl ücretsiz oynanır sorusunu cevaplamaya çalışacağımız bu yazımızda size nasıl World of Warcraft'ı aylık üyelik ücreti ödemeden oynayabileceğinizi anlatacağız. WoW ücretsiz oynama rehberimiz son çıkan World of Warcraft genişleme paketi World of Warcraft: Legion ile birlikte gelen güncel içeriği de kapsıyor.

Bilindiği üzere World of Warcraft, MMORPG dünyasının standartlarını belirlemiş, çıkşının üzerinden 12 sene geçmiş olmasına rağmen hala milyonlarca oyuncuya sahip olan ve bize en kaliteli MMORPG içeriklerini sunan bir oyun.

Eskiden World of Warcraft'ın kötü yanı bu MMORPG'yi aylık üyelik ücreti ödemeden oynayamamızdı. World of Warcraft'ı oynayabilmek için öncelikle oyunu ve genişleme paketlerini satın alıyordunuz ve üzerine her ay üyelik ücreti ödüyordunuz. Fakat artık WoW Token adlı sistemin kullanıma açılmış olmasıyla birlikte sadece World of Warcraft ve genişleme paketlerini satın alabiliyoruz ve sonrasında WoW Token sistemi aracılığıyla aylık üyelik ücreti ödemekten kurtuluyoruz. Bu yazımızda "Wow Token nedir" sorusunu da cevaplayacağız.

YORUMLAR