World of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

WoW ücretsiz oynama hazırladığımız World of Warcraft para kazanma rehberiyle mümkün olmakta

WoW Token Nedir?

WoW Token temel olarak oyun içinde kazandığınız altını oyun süresine dönüştürmenize imkan tanıyan sistem. Oyun içinde kazandığınız belli miktarda altını kullanarak Auction House adlı açık artırma evlerinden WoW Token satın alabiliyorsunuz. Auction House'a göz atarken sol alt köşedeki "Game Time" başlığına tıklayabilir ve WoW Token fiyatını görebilirsiniz. Bu fiyat zaman zaman değişiyor; fakat çok büyük oynamalar yaşanmıyor.

WoW Token'ın fiyatı ilk bakışta bir hayli yüksek görünüyor. Fakat oyun içinde kolay bir şekilde bu miktarda ve hatta daha fazla miktarda altını kazanabilmeniz mümkün. İşte bu yazımızda bu işi nasıl yapacağınızı anlatan, Legion genişleme paketine özgü World of Warcraft para kazanma rehberini sizinle paylaşıyoruz.

World of Warcraft'ta bu miktarda para kazanmak için bütün gün oyunu oynamanıza da gerek yok. Benim gibi mesai sonrasında ya da okul sonrasında World of Warcraft oynayan biri olsanız bile bu işi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Başlangıçta kendinize bir aylık altın miktarı hedefi belirleyerek bu hedefi oynayacağınız gün sayısına bölmeniz mantıklı bir seçim. Örnek olarak, oyunda WoW Token fiyatı 70.000 altınsa ve oyunu 20 gün boyunca oynayacaksanız her gün için 3.500 civarında altın kazanmanız gerekiyor.

  1. World of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır
  2. WoW Token Nedir?
  3. World of Warcraft Para Kazanma Rehberi

YORUMLAR