Yararlı Skype İpuçları

Bu rehberimizde Skype kullanırken işinize yarayabilecek ipuçlarını paylaştık.

Yararlı Skype İpuçları

Bir zamanlar bilgisayarımızdaki programlar listesinde en üst sırada yerini alan Messenger… Milyonlarca kullanıcının bilgisayarına giren, zamanının en popüler anlık mesajlaşma yazılımlarından Messenger, teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayamamış, geçtiğimiz Mart ayında kullanıcılarına veda etmişti. Şu an 300 milyondan fazla kullanıcının kullandığı, günde 2 milyar dakikanın harcandığı Skype’a ilk başta yabancılık çeksek te, kullandıkça arayüzüne ve özelliklerine daha da alışıyoruz.  

Ücretsiz olarak sevdiklerinizle, ailenizle görüşmenize imkan tanıyan Skype’ı bilgisayarımızda, mobil cihazlarımızda veya TV’lerimizde kullanabiliyoruz.. Kısacası Skype'a her an ulaşmamız mümkün. Bu rehberimizde Windows 8.1’li sistemlere önyüklü olarak gelecek Skype hakkında işinize yarayabilecek bazı ipuçlarını paylaştık.

Facebook Kişilerinizle Skype'tan Görüşün:

 • Skype’ta Skype, Messenger, Facebook kişilerinizle iletişim halinde olabiliyorsunuz. Tüm kişilerinize tek bir yerden ulaşmanıza imkan tanıyan Skype’a Facebook hesabınızı bağlayarak Facebook’taki arkadaşlarınızla Skype’tan sohbet edebilirsiniz. Başlamak için kişiler bölümünden Facebook'u seçin.

 1. Yararlı Skype İpuçları
 2. Birden fazla Skype Hesabınızı Aynı Anda Kullanın:
 3. Skype Ayarlarınızı Yedekleyin:
 4. Skype Hesabınızı Güvende Tutun:
 5. Skype'ı Hızlı Şekilde Kullanın:
 6. Skype Görüşmelerinizin Kalitesini Artırın:
 7. Skype Görüşmelerinizi Yedekleyin:
 8. Outlook Kişilerinizle Görüşün:
 9. Skype Tanıtım Reklamlarını Kapatın:
 10. Her Defasında Şifrenizi Girmeyin:

YORUMLAR