Yılbaşına Özel Program ve Uygulamalar

Yazımızda duvar kağıtları, temalar, geri sayım sayaçları, masaüstü için yılbaşı animasyonları gibi yılbaşına özel program ve uygulamaları bulabilirsiniz

Geri Sayım Olmadan Yılbaşı Kutlanmaz

Geri sayım sayacının olmadığı bir yılbaşı, gereken heyecanı taşımıyor demektir. Bu nedenle bize yılbaşına kalan süreyi dakika dakika gösterecek bir kronometre tarzı program veya uygulama oldukça işimize yarayacak, yeni yılın yaklaşırken doğurduğu heyecanı bize yaşatacaktır. Free Countdown Timer bize önemli anları hatırlatan çalar saat tarzında bir Windows programıdır. Programın güzel yönü yılbaşı ve benzeri önemli bir etkinliğin tarihini belirledikten sonra bize kalan süreyi gün, saat, dakika ve saniye cinsinden göstermesidir. Free Countdown Timer ile bu önemli etkinlik geldiğinde programın belirleyeceğimiz MP3 formatındaki şarkıyı çalmasını sağlayabiliriz. Böylece tam yılbaşı geldiğinde bilgisayarımızdan özel yılbaşı şarkıları oynatarak yeni yılı kutlayabiliriz:

Eğer yılbaşında bilgisayar başında olmayacaksanız üzülmeyin, akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz 2014 yılbaşı geri sayım uygulamalarını da telefonlarınıza veya tabletlerinize yükleyerek nerde olursanız olun yılbaşına kaç gün, kaç saat, kaç dakika ve kaç saniye kaldığını öğrenebilirsiniz.

New Year 2014 Count Down Timer Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir geri sayım uygulamasıdır, uygulamayı indirmek için:

New Years Countdown 2014 HD ise iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulamadır:

Eğer Nokia Lumia veya HTC'nin bazı modelleri gibi Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlara sahipseniz New Year's Day 2014 geri sayım için ihtiyacınızı karşılayacaktır:

Tamindir ailesi olarak şimdiden yeni yılınızı kutluyor, mutluluk, başarı ve sağlıkla dolu güzel bir yıl geçirmenizi diliyoruz. Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın!

  1. Yılbaşına Özel Program ve Uygulamalar
  2. Masaüstümüze Yılbaşını Getirelim
  3. Masaüstümüze Biraz da Kar Yağdıralım
  4. Masaüstümüze Yılbaşı Ağacını Ekleyelim
  5. Geri Sayım Olmadan Yılbaşı Kutlanmaz

YORUMLAR