Yılbaşında Kız Arkadaşınıza Alabileceğiniz 5 SüperTeknolojik Hediye

Yılbaşında Kız Arkadaşınıza Alabileceğiniz 5 SüperTeknolojik Hediye

Yılbaşına bir şey kalmadı. 5-6 gün sonra kız arkadaşınızın bütün bir seneyi mutlu geçirmesini sağlamak istiyorsanız atkı, eldiven, çorap ve benzeri mevsimlik, klişe hediyelerden hemen zihninizi arındırın. Ona yıllarca kullanabileceği, her kullandığında sizi sevgiyle anacağı teknolojik bir şeyler hediye etmeye ne dersiniz?

 

Artık kız arkadaşınıza layık teknolojik binlerce ürün olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Bütçenize uygun görkemli hediyeleri biz sizin için seçtik. “Bunlar pahalı ama” diyorsanız bir de şöyle düşünün, mevsimlik bir hediyeden ziyade, yıllarca kullanabileceği bir şeyler hediye etmek uzun vadede zaten son derece karlı değil mi?

Üstelik bu hediyelerle beraber onunla siz de eğlenceli vakit geçirebilir, paylaşım ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Spotify’dan Premium üyelik

Kim müziği sevmez. Neden ona tüm dünyanın müziğini hediye etmeyesiniz ki? Spotify Premium hediyesi onu ne kadar mutlu edecektir bir düşünün. Hem aşkı müzikten başka ne daha iyi ifade edebilir ki? Sevdiğiniz şarkıları seçer seçer hediye olarak da gönderebilirsiniz. Hem de istediğiniz an. Aylık 10 TL. 

Neff Knit Kulaklıklar

Müzik kız arkadaşınızın vaz geçemediği bir tutkuysa tam da kışın ortasında işte süper alternatif bir hediye. Neff Knitt kulaklıklar o düşündüğünüz atkı, yün şapka ya da kazaktan daha havalı değil mi? Kalitesine göre 90 ile 150 TL arasında fiyatlandırılmış. 

Swarovski akılı kalem

Pırlantalar kızları her zaman cezbediyor. Hem günlük kullanabileceği hem de gayet şık duran bu pırlantalarla bezeli Swarovski USB bellek ve şık kaleme ne dersiniz. Bu kristal taşı 'Swarovski' olarak tanımamızda ki en büyük etken markanın ta kendisi ve kristal kesim teknolojisi. Swarovski taşı, küçük kristalleri pürüzsüz ve sert kıvrımlarla kesilmiş ve bu sayede kristal, bir pırlanta kadar parlak bir görünüme sahip olmuşlar. Görünüşüne aldanmayın fiyatı USB bellek kapasitesine göre 70 ile 150 TL arasında değişiyor. 

Elektronik fotoğraf çerçevesi

Fotoğraflarınıza akıllı telefonlarınızdan ya da PC’den bakmayın artık. Koyun kız arkadaşınızın evinin en güzel köşesine bir elektronik fotoğraf çerçevesi, resimleriniz çerçevede dönüp dursun. Fiyatları da bellek kapasitesi ve markasına göre 100 ile 300 TL arası değişiyor.

iPod Touch 32 GB

Son derece akılda kalıcı, kendinize bağlayıcı bir hediye daha. Bu muhteşem cihaz, hem müzik, hem de video çalabilen çok amaçlı kullanılable, son derece kaliteli bir hediye olmaz mıydı? Wi-Fi bağlantıyla da çalışabilen iPod Touch bellek kapasitesine göre fiyatı artan bir hediye: 550 - 870 TL.


Bonus Seçenekler

Sony Cyber-Shot QX10

Kız arkadaşınız bir Instagram tutkunuysa tam ona göre bir hediye. Kullandığı Sony Experia telefona uygun bu cihazla, beraberce yeni yıl kutlamalarınızı, mutlu anlarınızı sosyal medyada paylaşarak, onun ne kadar eğlendiğini görmek bu kış sizin içinizi ısıtacaktır.  Sony Cyber-Shot QX10 580 TL.

Kenwood K-Mix KMX51

İkinizde yeni lezzetlere düşkün müsünüz? Hatta kız arkadaşınız çok güzel yemek mi yapıyor? O zaman tam size göre bir mutfak aracı tavsiye ediyoruz. Gelsin kekler, pastalar ve yepyeni lezzetler. Bu hediyeyi annenize de almanız çok mümkün. Belki de 2 tane mi almalısınız?  Kenwood 1.500 TL.

Yine de siz unutmayın, hediyenin kalpten geleni makbuldür. Candan bir iyi seneler dileği ve sıcak bir kucaklaşmanın yerini hiç bir teknoljik ürün dolduramayabiliyor. 

Hem size hem de kız arkadaşınıza mutlu yıllar dileriz. 

Google Play Hediye Kartları Artık Mağazalarda!

Facebook, Hediye Servisini Yine Kapatıyor

YORUMLAR