YouTube Üzerinde Video Düzenleme

YouTube, hepimizin bildiği üzere bir video paylaşım sitesi. İnsanlarla paylaşmak istediğimiz videoları buraya ücretsiz olarak yükleyip yayınlayabiliyorsunuz. Peki YouTube'a yükleyeceğiniz videoları hangi program ile düzenliyorsunuz? Video düzenleme progra

YouTube Üzerinde Video Düzenleme

YouTube, hepimizin bildiği üzere bir video paylaşım sitesi. İnsanlarla paylaşmak istediğimiz videoları buraya ücretsiz olarak yükleyip yayınlayabiliyorsunuz. Peki YouTube'a yükleyeceğiniz videoları hangi program ile düzenliyorsunuz? Video düzenleme programlarını kullanmayı öğrenmekle uğraşmak istemiyorsanız size YouTube'un kendi video düzenleyicilerini önerebilirim.  Yani size diyeceğim şudur, videoma renk ayarı yapıp, müzik eklemek sonra titreşim engelleyici eklemek ve videonun başından ve sonundan bir miktar kesmek ve kanalımdaki diğer videolarla harmanlamak istiyorum diyorsanız buyrun hemen başlayalım.

Bu yazıdaki yöntemleri kullanarak oluşturacağınız videoları Free YouTube Download ile bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.

Videonuzu yükleyip başlık, açıklama ve etiket gibi detayları girdikten sonra videonuz işlenmeye hazır olacaktır.

Yüklediğiniz videoda "Düzenle" düğmesine bastıktan sonra gelecek olan ekranın üst kısmında genel düzenleme sekmeleri var. Şimdi tek tek bu sekmelere bakalım.

  1. YouTube Üzerinde Video Düzenleme
  2. Görüntü İyileştirme
  3. YouTube Video Düzenleyici'yi Deneyin
  4. Videolarınıza Müzik Ekleyin
  5. Son Karar

YORUMLAR