Booking.com

Booking.com

(Web)
Editör Puanı: 5/5
5
Booking.com Ana Ekran
Booking.com Otel Detayı

Online Otel Rezervasyon Servisi

Yeşim Halıcı Son güncelleme 5 yıl önce

Dünyanın her yerinden 210 binden fazla otele rezervasyon yapmanızı sağlayan Booking.com, özellikle tatil planı yaparken işinizi çok kolaylaştıran bir servis.

Rezervasyon imkanı sunduğu tüm otellerin detaylı bilgilerini ve resimlerini sunan Booking.com'a üye olarak istediğiniz her otele çevrimiçi rezervasyon yapabilirsiniz. Sitenin kullanıcıları otellerle ilgili yorum ve puanlarıyla en doğru yeri bulmanızı sağlıyor. Sitenin Türkçe dil desteği bulunduğu için pek çok Türk kullanıcısı var. Dolayısıyla Türkiye'nin her yerinden yüzlerce otel seçeneği de sizi bekliyor.

Booking.com üzerinden ücretsiz rezervasyon yapabilmek için kredi kartı bilgilerinizi üyelik sırasında vermeniz gerekiyor. Bu sayede otel sahiplerine bir teminat sunmuş oluyorsunuz. Gün sayısı ve kişi sayısına göre odanızı bilgisayar başından bulup rezervasyon yapabilirsiniz. Pek çok otel ücretsiz rezervasyon iptali sunuyor. Booking.com'da detaylı ulaşım bilgilerine ve önerilere de ulaşabiliyorsunuz.

 • burcu özaldıkaçtı
  Booking.com için burcu özaldıkaçtı dedi ki;

  İş yoğunluğu sitres şartlarından uzak güzel iki gün geçirdiğimiz için özel ilgi ve personel anlayışı temizliğinyemekleri ile çok güzel ağırlandık pırıl otel çeşme çok teşekkür ederiz

 • mehmet alparslan
  Booking.com için mehmet alparslan dedi ki;

  Last month we had the cahance to stayLUXURY ART NOUVEUE APARTMENTS in Vienna. Everything ,furnishing,comfort and access to center, was better than shown. We are planning to visit there again and we highly recommend the place who would like to go to Vienna. Mehmet Tanju ALPARSLAN from TURKEY.

Booking.com için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Toplam:
1,237
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı
Üretici:
Booking.com

İnternet Popülerleri

 1. Speedtest.net
  Speedtest.netİnternet Hız Testi Web Uygulaması
 2. SwipeBuster
  SwipeBusterTinder Kullanıcısı Bulma Uygulaması
 3. Evozi Apk Downloader
  Evozi Apk DownloaderEvozi Google Play Uygulamaları İndirme Yardımcısı
 4. Hide My Ass
  Hide My AssÇevrim içi Proxy Servisi
 5. On Numara Sorgulama
  On Numara SorgulamaOn Numara Çekiliş Sonuçları Sorgulama Uygulaması