BuKimBu

BuKimBu

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
BuKimBu
BuKimBu
BuKimBu
BuKimBu
BuKimBu
BuKimBu
BuKimBu
BuKimBu

Android İçin Bilinmeyen Numaraları Bulma Aracı

Sibel Aflazi Son güncelleme 4 yıl önce

Android için BuKimBu uygulaması, telefonunuza gelen aramalara ait numaraları arama sırasında bularak size gösteren bir araçtır.

Bu uygulamayı Android telefonunuza yüklediğinizde uygulama, telefon rehberinize erişim izni istemeyecektir. Basit tasarımlı ve kullanımı kolay olan bu uygulama bilinmeyen bir numaradan telefonunuza arama geldiğinde üstteki bildirim çubuğunda numaranın kime ait olduğunu gösterir. Bildirim çubuğunu aşağı çekerek numaranın kime ait olduğunu hemen görebilirsiniz.

Uygulama, bu numaralara ait sorgulamaları 2000’den fazla numara barındıran veri tabanından yapar. Bu veri tabanında 444’ül ve 850’li numaralar bulunur. Uygulamanın bir özelliği de ayarlar bölümünden, görüntülenmesini istediğiniz numara tipini belirleyebilmenizdir. Burada tüm numaraları sorgula, 444’lü numaraları sorgula, 850’li numaraları sorgula, cep numaralarını sorgula, sabit numaraları sorgula ve çağrı sırasında Google sonuç sayfasını göster gibi seçenekler yer almaktadır.

Bu veri tabanında bulunmayan ancak sizin bildiğiniz numaralar varsa onları da bu veri tabanına ekleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde pazarlama, reklam, satış, amacıyla telefonunuzu arayan numaraların kime ait olduğunu görecek böylece bu aramaların sizi rahatsız etmesini engellemiş olacaksınız. 

BuKimBu için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
42 / 42,078
İşletim Sistemi:
Android
Gereklilik:
Android 1.5 ve üstü
Üretici:
OES

İletişim Popülerleri

 1. WhatsApp Messenger
  WhatsApp MessengerAndroid İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması
 2. Facebook Messenger (APK)
  Facebook Messenger (APK)Android Mesajlaşma Uygulaması
 3. WhatsDog
  WhatsDogAndroid için WhatsApp'a Girenleri Gösteren Uygulama
 4. Snapchat
  SnapchatAndroid İçin Anlık Resim ve Video Paylaşma Uygulaması
 5. Google Chrome
  Google ChromeAndroid İçin Web Tarayıcısı