BumpTop

BumpTop

2.1 build 6225
Editör Puanı: 5/5
5

19 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
BumpTop
BumpTop
BumpTop

3 Boyutlu Masaüstü Düzenleme Aracı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 7 yıl önce

BumpTop eğlenceli, gelişmiş 3 boyutlu bir masaüstü yazılımıdır. Durağan masaüstünüzden sıkıldıysanız BumpTop ile masaüstünüzü hareketlendirebilir, simgelerinizi büyüklü küçüklü olarak kullanabilir, küçük notlar yapabilir ve sosyal ağlarınıza en hızlı şekilde erişebilirsiniz. E-posta'nızı, twitter hesabınızı, facebook hesabınızekleyebildiğiniz yazılım ile e-posta kontrolünden facebook hesabınıza resim eklemeye kadar her türlü işlemi yapabiliyorsunuz. 

BumpTop masaüstü belgelerini gruplandırırken kullanıcılara eğlenceli seçenekler sunuyor. Belgeleri sürükleyerek biraraya getirebilir, 3 boyutlu duvarınıza asabilir, türe büyüklüğe göre gruplandırabilirsiniz. Fotoğraf görüntülemede BumpTop, şık galerisinde sunduğu seçeneklerde sosyal medya paylaşımına ağırlık vermiş. Sosyal ağlarda fotoğraf paylaşma işlemi tek tıkla yapılabiliyor. BumpTop ile belge simgelerini büyütüp küçültebiliyorsunuz. Bu işlemle büyük simgeler ağırlıkları artmış gibi yavaş hareket etmeye başlıyor. Yani program pek çok kullanıcının beğeneceği ince ayrıntılara ağırlık vermiş. Birden fazla simgeyi fare yardımıyla yuvarlak içine aldığınızda karşınıza BumpTop'ın şık menüsü açılıyor ve size seçeneklerinizi sunuyor. Bu seçenekler içinde en pratiği tür ve büyüklükleri ne olursa olsun farklı belge ve klasörleri gruplandırabilmeniz. Masaüstünüzde farklı gruplandırmalar oluşturarak belli programları biraraya toplayabilirsiniz örneğin. Sahip olduğu gelişmiş fizik motoru ile yazılımın verdiği tepkiler oldukça gerçekçi.

Fütüristik bir görünümle masaüstünüze ayrı bir hava katan yazılım 3 boyutun verdiği imkanlar ve gruplandırma özellikleri sayesinde kalabalık masaüstünü düzenlemek içinde iyi bir seçenek.

Önemli! Ücretsiz olarak kullanılabilen BumpTop'ın tüm özelliklerini kullanmak için Pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

BumpTop için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda BumpTop crack, BumpTop serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
18 / 109,520
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

Kabuk & Masaüstü Yönetimi Popülerleri

 1. Start Menu 8
  Start Menu 8Windows 8'e Başlat Menüsü Ekleme Programı
 2. Windows 10 Transformation Pack
 3. Alarmset
  AlarmsetAlarm Kurma Uygulaması
 4. Windows 7 Start Button Changer
  Windows 7 Start Button ChangerWindows 7 Başlangıç Butonu Değiştirme
 5. Seven Transformation Pack
  Seven Transformation PackWindows 7 Görünümüne Dönüştürme Paketi