Cube Dash

Cube Dash

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Cube Dash
Cube Dash
Cube Dash
Cube Dash

Android için Dövüş Oyunu

Uğur Sağlam Son güncelleme 1 hafta önce

Cube Dash oyununda üzerinize doğru gelen blok yağmurlarından kaçın!

Cube Dash, beceri oyunlarına farklılık kazandıran bir mobil oyun. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cube Dash oyunu ile birlikte bloklardan kaçmaya çalışacaksınız. Oyunda gökyüzünden üzerinize bloklar yağmakta. Sizin karakteriniz de bir blok. Yani bloklar şehrinde bulunuyorsunuz. Bu yüzden blok karakterinizle birlikte düşmanlardan kaçmalı ve karakterinizi korumalısınız.

Cube Dash, renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olan bir oyun. Bu sayede oyunu oynarken stresinizi azaltıyor ve rahatlıyorsunuz. Oyunda blok karakterinizle birlikte gökyüzünden gelen yağmurdan kaçmaya çalışıyorsunuz. Koyu renkte olan bu yağmur blokları karakterinize saldırmayı amaçlıyor. Bu yüzden koyu renkli bloklardan kaçmanız son derece önemli. Cube Dash oyununda yağmurlardan kaçamazsanız bu karakterinizin sonu olacaktır.

Küplerden kaçarak ilerleyeceğiniz ve puan kazandıkça yeni bölümlere geçebileceğiniz Cube Dash oyunu, boş zamanlarınızda tek tercihiniz olacak. Cube Dash oyunu ile birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğer siz de eğlenceli bir beceri oyunu oynamak istiyorsanız Cube Dash'i hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın. Sizin bu oyunda yeteri kadar başarılı olacağınıza inanıyoruz. İyi eğlenceler!

Cube Dash için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 3
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 4.2 ve üzeri
Üretici:
Vcoders

Beceri Popülerleri

 1. Flappy Bird
  Flappy BirdAndroid için Zorlu Beceri Oyunu
 2. Şeker Patlatma Oyunu
  Şeker Patlatma OyunuAndroid için Beceri Oyunu
 3. Temple Run 2
  Temple Run 2Android İçin İlerlemeli Kaçış Oyunu
 4. BBTAN
  BBTANAndroid için Beceri Oyunu
 5. aa
  aaAndroid için Zorlu Beceri Oyunu