CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

6.0.5.2405 (Windows)
Editör Puanı: 4/5
4

3 Kullanıcı: 5/5

5
CyberGhost VPN
CyberGhost VPN
CyberGhost VPN
CyberGhost VPN
CyberGhost VPN

Anonim ve Güvenli Gezinti Programı

Can Çevrim Son güncelleme 6 ay önce

CyberGhost VPN, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internet üzerinde anonim olarak sörf yapabileceğiniz bir VPN programıdır. Aynı zamanda program yardımıyla internet üzerinde uygulanan herhangi bir kısıtlamaya veya yasaklamaya takılmadan istediğiniz tüm web sitelerine sınırsız erişim elde etme şansına da sahipsiniz.

SSL şifreleme sistemine dayanan OpenVPN protokolü altında çalışan program, güvenli özel sanal sunucular üzerinde çalışarak tüm veri transferinizi, kişisel bilgilerinizi ve konumunuzu gizler. Bu sayede internet üzerinde anonim olarak sörf yapabilmenize olanak sağlar.

Programı kullanabilmek için kendinize ait kişisel bir kullanıcı hesabı oluşturmanız ve oluşturmuş olduğunuz kullanıcı hesabıyla program üzerinde giriş yapmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak kullanıcı hesabı oluşturabileceğiniz CyberGhost VPN, oldukça kolay bir kayıt adımını kullanıcılara sunmaktadır.

Oldukça sade, modern ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde kendi kullanıcı hesabınızla oturum açmanızın ardından, giriş yapmak istediğiniz ülkeyi veya IP adresini seçerek "Connect to VPN" butonuna tıklayarak gerekli bağlantı ayarlarını yapabilir ve VPN sunucuları üzerine bağlantı kurarak anonim olarak sörf yapmaya başlayabilirsiniz.

Sunucu listesi üzerinden istediğiniz herhangi bir ülke üzerinde yer alan VPN sunucularından bir tanesi seçerek, o ülkenin sunucuları üzerine bağlı bir şekilde internet üzerinde gezebilirsiniz. Bu noktada Türk kullanıcıların Almanya tabanlı sanal sunuculardan bir tanesini seçmeleri çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde internet üzerinde gezinmelerine olanak sağlayacaktır.

VPN sunucularına bağlantı kurmanızın ardından, programın ana ekranı üzerinde yeni IP adresinizi ve o an bulunduğunuz yeni konumu görüntüleyebilirsiniz. Ardından interneti özgürce ve güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnternet bağlantınızı çok daha güvenli bir hale getiren CyberGhost VPN, otomatik olarak tarayıcı geçmişini ve çerezleri siler, parola doğrulamalarını denetler, yönlendirilmiş e-posta trafiğini izler.

Engelli ve yasaklı sitelere özgürce girebilmek, kişisel bilgi ve veri hırsızlığının önüne geçebilmek, internet güvenliğinizi bir üst düzeye çıkarmak ve anonim olarak gezinmek isteyen tüm internet kullanıcılarına etkili bir çözüm sunmaktadır.

 • AlperenRS
  5
  - CyberGhost VPN 6.0.5.2405 için AlperenRS dedi ki;

  işime yaradı çok güzledi ve baska kisilere internet faturası vuruyor çık guzel

 • asdsadasdas
  CyberGhost VPN 5.0.15.14 için asdsadasdas dedi ki;

  beyler çocukmusunuz deepwebe girerseniz fbı falan gelir sanki chaosvpnden closed shell systemden giriyorsunuz alt tarafı onıon uzantılı iki tane linki tordan açıyosunuz ve kimse umursamıyor bile sizden önce milyon kişinin girdiği linkler

  Artı Yönleri: bakıcaz Eksi Yönleri: bakıcaz
 • Ziyaretçi
  5
  - CyberGhost VPN 5.0.15.14 için Ziyaretçi dedi ki;

  Başarılı. Arkadaşlar hiçbir vpn sizi tamamen gizlemez CIA FBI gibi örgütler özel yazılımlarıyla ip adresinizi bulabilirler bu arada söyleyeyim bu VPN ile hack yapayım Deep Webe gireyim demeyin gizlemez

  Artı Yönleri: En iyisi Eksi Yönleri: yok
 • Mehmet Takırca
  5
  - CyberGhost VPN 5.0.15.14 için Mehmet Takırca dedi ki;

  SÜPER ABİ YA DEEP WEBE GİRDİM FBİ BENİ ARIYOR ARKADAŞLAR KURTARIN LÜTFEN :(
  NEYSE KISACA SÜPER BİR PROGRAM:

  Artı Yönleri: KİMLİK DEĞİŞTİRMEK Eksi Yönleri: HİÇBİŞEY
 • sanane ismimden
  CyberGhost VPN 5.0.15.14 için sanane ismimden dedi ki;

  kaydoldum fakat kullanamıyorum

  Artı Yönleri: kimlik değiştirmek Eksi Yönleri: kullanamıyorum

CyberGhost VPN için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,759 / 153,071
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
CyberGhost SRL

Ağ Araçları Popülerleri

 1. CyberGhost VPN
  CyberGhost VPNAnonim ve Güvenli Gezinti Programı
 2. BluetoothView
  BluetoothViewBluetooth Aygıt Arayıcı
 3. PureVPN
  PureVPNÜcretsiz VPN ve Web Koruması Programı
 4. IP Camera Viewer
  IP Camera ViewerIP Adresi Üzerinden Web Kamerası Kontrolü
 5. WiFi HotSpot
  WiFi HotSpotKablosuz Ağ Bağlantı Noktası Oluşturma Programı