CyberLink PowerDVD

CyberLink PowerDVD

10.2325
Editör Puanı: 4/5
4

16 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
CyberLink PowerDVD
CyberLink PowerDVD
CyberLink PowerDVD
CyberLink PowerDVD

Video DVD Oynatma Programı

taygun yavaş Son güncelleme 6 yıl önce

Bilgisayarınızda film, dizi, belgesel ve benzer diğer video dosyalarını izlerken kullanabileceğiniz, dünyanın en çok tercih edilen profesyonel medya oynatıcılarından biri olan PowerDVD en yeni sürümü ile karşınızda. Video dosya formatlarının tamamına destek veren bir medya oynatıcısı olan PowerDVD MPEG-4 AVC (H.264) gibi en yeni video formatlarına sunduğu desteğin yanında DTS 96/24, Dolby Digital EX gibi profesyonel ses teknolojilerine de sağladığı destek ile medya oynatıcıları arasındaki yerini en üstte tutmaya devam ediyor.

PowerDVD ile film izleme deneyimlerinizi dış ortamlarda da yanınızda taşıyabilmeniz için yazılım içerisindeki esnek taşınabilir medya özellikleri ve seçenekleri size hareket halinde yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.

Kullanım kolaylığının ön plana çıktığı arayüz ve gelişmiş video oynatım paneli ile dikkat çeken CyberLink PowerDVD programı sahip olduğu gelişmiş birçok özellik ve seçenek ile DVD, VCD, Blu-ray, HDDVD gibi medya ortamlarını oynatırken en büyük yardımcınız olmak için her zaman yanınızda.

Aklınızı başınızdan alabilecek görüntü kalitesi, mükemmel renkler, kusursuz keskinlik, en iyi parlaklık ayarları ve resim kalitesinin en üst seviyede olduğu yüksek çözünürlüklü video formatlarına sunulan destek ile PowerDVD HD görüntü keyfini en güncel teknolojiye ayak uydurarak gözlerinizin önüne getiriyor.

Görüntülerdeki atmosferi ve titretme hissini yaşamanın, koltuğunuza gömülmenin ve sinemadaymışsınız gibi film izlemenin yolunu da PowerDVD'nin en iyi ses teknolojileri olan DTS ve Dolby surround ses teknolojilerine sağladığı destek ile bulabilirsiniz.

CyberLink PowerDVD aynı zamanda skin desteğide bulunduruyor. Program için hazırlanmış yüzlerce değişik görünümü kullanıcı arayüzü bölümünden indirebilir ve kendi medya oynatıcınıza uygulayabilirsiniz.

 

Taygun Yavaş Editörümüzden Ek Açıklama

PowerDVD içerisinde bulundurduğu birçok özelliği ile diğer medya oynatıcı programlarından bir adım adım öne çıkıyor.

PowerDVD kullanımı sırasında bilgisayarınızdan en asgari gücü kullanıyor. Ayrıca yüksek ses ve görüntü kalitesi ile kullanımını çok cazip bir hale getiriyor. Ancak PowerDVD 'yi diğer programlardan ayıran en büyük farkları içerisinde bulundurudğu yepyeni özelliklerdir.

Bu özellikler :

 1. Dolby Pro Logic IIx ses teknolojisini de tam olarak destekler. 
 2. Karaoke desteğini de bünyesinde bulunduruyor.
 3. 7.1 kanallı ev sinema sistemlerini destekleyebiliyor.
 4. Videolarınıza 9x dijital yakınlaştırma (zoom) yapabiliyorsunuz.
 5. BMP, JPG, GIF ya da PNG dosya biçimlerinde ekran görüntüsü yakalayabiliyorsunuz.
 6. Çift gösterim modu ile iki ekranda filmleri oynatabilirsiniz.
 7. DVD, Blu-ray, H.264, DivX Pro, MP3, DTS, DVD-VR, yüksek tanımlı MPEG-2 ve WMV-HD, MLP Lossless (Meridian Kayıpsız Paketleme Sistemi).
 8. Kolay menüsü ile istediklerinizi program dilinin ingilizce olmasına rağmen kolayca yapabilecek, programın temasını değiştirebiliyorsunuz.

 

CyberLink PowerDVD için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda CyberLink PowerDVD crack, CyberLink PowerDVD serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
37 / 30,132
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
CyberLink

Oynatıcılar Popülerleri

 1. GOM Player
  GOM PlayerÜcretsiz Gelişmiş Medya Oynatıcı
 2. VLC Media Player
  VLC Media PlayerÜcretsiz Medya Oynatıcı
 3. Windows Media Player
  Windows Media PlayerTürkçe Windows Medya Oynatıcı
 4. iTunes
  iTunesMüzik, Video, Uygulama ve Oyun İndirme, Düzenleme, Oynatma Aracı
 5. Winamp
  WinampPopüler MP3 ve Medya Oynatıcı

CyberLink PowerDVD Eski Sürümleri