CyberLink YouCam

CyberLink YouCam

6.0
Editör Puanı: 4/5
4

42 Kullanıcı: 4.7/5

4.7
CyberLink YouCam
CyberLink YouCam
CyberLink YouCam
CyberLink YouCam
CyberLink YouCam

Webcam Efekt Ekleme Programı

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Webcam ile canlı görüşürken yada video kaydederken 200'den fazla efekt eklemenizi sağlayan eğlenceli bir program.

CyberLink YouCam 6, geliştirilen yeni sürümüyle artık daha eğlenceli. Çevrimiçi sohbetlerinizi  ses ve video efektleriyle süsleyerek arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. YouCam'de hazırladığınız videoları Facebook ve YouTube profilinize göndererek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

CyberLink YouCam son versiyonunda eklenen HD desteği ile artık HD web kameralarını da destekliyor. YouCam için yeni efektler yüklemek isterseniz ücretsiz olarak DirectorZone sayfasından indirebilirsiniz. Program Skype gibi popüler mesajlaşma ve görüntülü konuşma programları ile uyumlu olarak çalışır. Yeni avatarlar, imaj dosyaları ve video klipleri yaratabileceğiniz bu güzel program ile isterseniz videolar üzerinde oynamalar bile yapabilirsiniz.

Kamera ve webcam ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlara sahip olan CyberLink YouCam 6, WebCam kullanarak yapacağınız canlı sohbetlerde yada video kayıtlarında, 200'den fazla video efekti ekleme şansı sunuyor. Daha önceden fotoğraf düzenleme özelliğine sahip olmayan program ile artık HDR ve Panorama fotoğraflar çekebiliyorsunuz hem de çektiğiniz fotoğrafları kolayca düzenleyebiliyorsunuz.

İş yada kişisel amaçlı olarak hazırlamanız gereken sunum yada eğitimleri de CyberLink YouCam'in sunmuş olduğu araçları kullanarak rahatlıkla hazırlayabiliyorsunuz.

Çok uzun süredir var olan program, yıllar içerisinde güncellenerek oldukça gelişti. Videolara efekt ekleme programı olmaktan çıkarak adeta video ile ilgili her şeyi yapmanızı sağlayan CyberLink YouCam 6'nın 1 aylık deneme versiyonunu ücretsiz olarak indirerek hemen deneme fırsatını kaçırmayın.

Uyarı! Programın indireceğiniz dosyası kendi indirme yöneticisi olduğu için yükleme işlemleri esnasında Norton güvenlik programları sunmaktadır. Dikkatli ilerleyerekseçeneğin başındaki tik işaretini kaldırarak sadece CyberLink Youcam 6'nın kurulumunu sağlayabilirsiniz.

CyberLink YouCam için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda CyberLink YouCam crack, CyberLink YouCam serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
94 / 415,087
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Cyberlink

Mesajlaşma Programları Popülerleri

 1. Skype
  SkypeSesli ve Görüntülü Konuşma Programı
 2. Facebook Messenger
  Facebook MessengerMesajlaşma Programı
 3. Camfrog Video Chat
  Camfrog Video ChatGörüntülü Chat Programı
 4. SplitCam
  SplitCamWeb Kameranızı Birden Fazla Programla Kullanın
 5. Fake Webcam
  Fake WebcamSahte Web Kamera Programı