Data Recovery

Data Recovery

1.2
Editör Puanı: 4/5
4
Data Recovery
Data Recovery

Veri Kurtarma Programı

Can Çevrim Son güncelleme 4 yıl önce

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya Kurtarma kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Data Recovery, kullanıcıların özellikle hasarlı CD, DVD, hafıza kartları ve benzeri ürünler üzerinde yer alan bilgileri kurtarabilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır.

Programın kullandığı algoritma bozuk bölümleri göz ardı ederek, verilerin bulunduğu kaynak üzerinde yer alan sağlam dosyaları kurtarmaya dayanmaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan programın arayüzü de her kullanıcının rahatça kullanabilmesi için anlaşılabilir şekilde tasarlanmıştır.

Verileri kurtarmak istediğiniz bölümü ve kurtarılan verilerin kaydedileceği bölümü seçtikten sonra bozuk diskleriniz üzerinde yer alan verileri kurtarmaya başlayarak, verileri doğrudan seçmiş olduğunuz klasör veya disk üzerine kaydedebilirsiniz.

Kullanıcılara farklı veri kurtarma seçenekleri sunan program yavaş ama daha çok veri kurtarabileceğini derinlemesine tarama yaparken, hızlı ama daha az kapsamlı bir tarama yapmanıza da olanak sağlar.

Sonuç olarak bozuk diskler üzerinde yer alan sağlam verileri aradan ayıklamak ve kurtarmak için kullanabileceğiniz başarılı bir program olan Data Recovery'i tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

Data Recovery için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
3,859
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Puran Software

Dosya Kurtarma Popülerleri

 1. Recuva
  RecuvaSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 2. 7-Data Recovery Suite
  7-Data Recovery SuiteSilinen Dosyaları Kurtarma Programı
 3. 7-Data Card Recovery
  7-Data Card RecoveryHafıza Kartı Veri Kurtarma Programı
 4. UndeleteMyFiles
  UndeleteMyFilesSilinen Dosyaları Geri Getirme
 5. My Flash Recovery
  My Flash RecoveryFlaş Disk Silinen Dosya Kurtarma Programı