DVD to DVD

DVD to DVD

4.0.0.51
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

1 Kullanıcı: 1/5

1
DVD to DVD
DVD to DVD
DVD to DVD

DVD Kopyalama Programı

Sibel Aflazi Son güncelleme 4 yıl önce

DVD to DVD kopyalama programı ile DVD’yi DVD’ye kopyalamanız ve tek veya çift katmanlı disklere DVD riplemeniz mümkündür. Kopyalama işlemleri kalite kaybı olmaksızın hızlı şekilde tamamlanır.

DVD’leri ripleyin:

Çoklu ses ve alt yazı izlerini destekleyen bu yazılım kolay ses ve alt yazı parçalarının seçimi için video oynatıcı ile bütünleşmiştir. Giriş dosyaları olarak ISO görsellerini desteklemektedir. Orijinal bölümler alabilirsiniz ya da kendiniz de oluşturabilirsiniz. DVD’yi sabit sürücüye ripleyebilir ya da çeşitli formatlarda kopyalayabilirsiniz.

Hızlı kopyalama işlemi:

Yardım rehberi, kopyalama işleminde en iyi kaliteyi elde etmeniz için yardımcı olacaktır. Canlı ön izleme ve en iyi görüntü kalitesi için Gelişmiş Görüntü Filtresi kullanılır. Çok çekirdekli işlemciler için iyileştirilmiştir yani daha hızlı dönüştürme elde edebilirsiniz. NVIDIA CUDA hızlı donanım kodlamayı kullanarak üç kat hızlı dönüştürme yapmanız mümkündür. Gelişmiş kalite için 2 geçişli kodlama ve çoklu eş zamanlı dönüşümler mevcuttur.

Tek tıklama ile kopyalama:

Film ve dizi de kopyalayabileceğiniz DVD to DVD programıyla kopyaladığınız içerikleri AVI, MKV, MP4, Xbox ve iPad formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Kopyalanan içerikler herhangi bir DVD oynatıcıda oynatılabilir:

PAL ve NTSC diskleri de oluşturabileceğiniz bu yazılımla kopyalanan DVD’ler her DVD oynatıcısında oynatılabilir. Menüler oluşturabileceğiniz gibi tam ekran ya da geniş ekranda da izleyebilirsiniz. Program, yazma aracı da içermektedir. 

 • Selim
  1
  - DVD to DVD 2.1.1.32 için Selim dedi ki;

  Bir kere ücretsiz değil. Deneme sürümünde hiç bir şey yapamadım ekrana baka kaldım. Yazdığı gibi DVD'den DVD'ye kopyalama diye bir şey yok. Sadece video formatı filan seçilebiliyor.

DVD to DVD için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
12 / 3,325
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP
Üretici:
VSO-Software

CD/DVD/Blu-ray Araçları Popülerleri

 1. DAEMON Tools Lite
  DAEMON Tools LiteSanal Disk Oluşturma Programı
 2. CDBurnerXP
  CDBurnerXPÜcretsiz CD/DVD/Blu-Ray Yazma Programı
 3. BurnAware Free
  BurnAware FreeÜcretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı
 4. UltraISO
  UltraISOISO Düzenleme, Yaratma, Açma Aracı
 5. PowerISO
  PowerISOSanal Disk Oluşturma Programı