Easy MP3 Downloader

Easy MP3 Downloader

4.5.9.8
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

9 Kullanıcı: 4.4/5

4.4
Easy MP3 Downloader
Easy MP3 Downloader
Easy MP3 Downloader
Easy MP3 Downloader
Easy MP3 Downloader

Kolay Müzik İndirme Programı

Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

Kolay ve pratik şekilde Mp3 indirme programı.

Easy MP3 Downloader kendi mp3 veritabanı üzerinde kullanıcıların aradıkları mp3'leri bulmalarına ve indirmelerine olanak tanıyan başarılı bir müzik indirme programıdır.

Program kullanıcı dostu ve çekici bir arayüze sahip olduğu için hem kolaylıkla kullanacak hem de kullanırken hiç sıkılmayacaksınız. Siz sadece indirmek istediğiniz şarkı adı veya sanatçı adına göre arama yapacak ve  çıkan sonuçlar arasından istediğinizi indireceksiniz.

İsterseniz indirmeden önce önizleme yaparak şarkının tam olarak ne olduğundan kesin olarak emin olabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dosyanın aynı zamanda dosya ismi, çıkış dizini, bitrate değeri ve ID3 etiketlerini de ayarlayabilirsiniz.

Ne yazık ki Easy MP3 Downloader deneme sürümü olduğu için sadece 5 tane şarkıyı tam olarak indirebiliyoruz. Bundan sonra indireceğimiz şarkıların yarısını indirme şansına sahibiz. Eğer programı beğenirseniz tam sürümünü satın alabilirsiniz.

Not: Program reklam destekli bir ürün olduğu için kurulum sırasında sizlere Toolbar indirtmek isteyebilir bu nedenle kurulum adımlarını dikkatli yapınız. Ayrıca virüs programınız uyarı verirse bu uyarının kaynağı da Toolbar'dır ve herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. MP3 indir bağlantısı içerisinde yer alan sayfamızda alternatif ve farklı önerdiğimiz programı inceleyebilir ve isterseniz indirebilirsiniz.

Easy MP3 Downloader için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
117 / 369,143
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Dosya Paylaşımı Popülerleri

 1. uTorrent
  uTorrentÜcretsiz Torrent İndirme Programı
 2. BearShare
  BearShareMüzik İndirme Programı
 3. Ares
  AresÜcretsiz Dosya Paylaşım Programı
 4. MEGAsync
  MEGAsyncMega Senkronizasyon Programı
 5. BitTorrent
  BitTorrentBitTorrent Programı