Easy WiFi Radar

Easy WiFi Radar

Editör Puanı: 3/5
3

2 Kullanıcı: 3.5/5

3.5
Easy WiFi Radar

Dizüstü Bilgisayarla Kablosuz İnternete Bağlanma Programı

Emircan Erdoğan Son güncelleme 10 yıl önce

WiFi Bağlantı Bulma ve Otomatikleştirme Programı

Easy WiFi Radar size internete kablosuz bedava girmeniz konusunda yardımcı oluyor. Kolay kullanım özelliklerini pratik bir arayüzle birleştiren bu yazılım, bağlantı bulma ve bağlantı sürecini oromatikleştirme konusunda kullanıcılara yardımcı olmak üzere tasarlanmış.

Windows Xp'nin bağlantı merkezini deniyorsanız oradan mail kontrolünün ve internet sitelerine bağlanmanın ne kadar zahmetli olduğunu bilirsiniz. Önce bağlantı nokatalarını bulup ardından seçip manuel olarak ayarlayıp ardından bağlanmanız gerekmekte. Ki çoğu zamanda bağlantı gerçekleştirilememekte. Bu kadar zahmetli bir işi Easy WiFi Radar ile çift tıklamaya indirebilirsiniz.

Easy WiFi Radar bulduğu kablosuz internet bağlantı noktalarını tıpkı bir radara benzeyen ekranında göstererek işinizi oldukça kolaylaştırır. Radar ekranında beliren noktalara çift tıklamanız bağlanmanız için yeterlidir. Ekranda yeşil olarak beliren noktalar şifresiz internet bağlantılarını kırmızı olarak beliren noktalar ise şifreli bağlantı noktalarını göstermektedir.

Easy WiFi Radar için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Easy WiFi Radar crack, Easy WiFi Radar serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
85 / 173,973
İşletim Sistemi:
WinXP
Üretici:
Makayama

Ağ Araçları Popülerleri

 1. CyberGhost VPN
  CyberGhost VPNAnonim ve Güvenli Gezinti Programı
 2. BluetoothView
  BluetoothViewBluetooth Aygıt Arayıcı
 3. WiFi HotSpot
  WiFi HotSpotKablosuz Ağ Bağlantı Noktası Oluşturma Programı
 4. IP Camera Viewer
  IP Camera ViewerIP Adresi Üzerinden Web Kamerası Kontrolü
 5. PureVPN
  PureVPNÜcretsiz VPN ve Web Koruması Programı