EasySignCut Pro

EasySignCut Pro

1.0 (Mac)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
EasySignCut Pro
EasySignCut Pro
EasySignCut Pro
EasySignCut Pro

Kolay Vinil Kesim Aracı

Murat İşçi Son güncelleme 2 ay önce

Güçlü özelliklere sahip bir vinil kesim ve tasarlama programı

EasySignCut Pro, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir vinil tasarım programı olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü özelliklere sahip olan EasySignCut Pro ile aradığını her şeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gelişmiş özellikleri ve kolay kullanımı ile dikkat çeken EasySignCut Pro, sektörün önde gelen programlarından birisidir. Kesme makineleri için uyumlu bir arkadaş olarak nitelendirilebilecek olan EasySignCut Pro ile dilediğiniz türde tabelalar çıkartabiliyorsunuz. Benzersiz ve güçlü bir program olan EasySignCut Pro ile vinil kesim yapabiliyorsunuz. İşaretler, logolar, çıkartmalar ve gravür malzemeleri gibi farklı uygulama alanlarında kullanılabilecek program ile başarılı işler çıkarabiliyorsunuz. Kolay, ücretsiz ve hızlı bir kullanıma sahip olan program ile müşterilerinizi de mutlu edebiliyorsunuz. Hayalinizdeki tasarımları oluşturmak için EasySignCut Pro'yu tercih edebilirsiniz.

Güçlü özelliklere sahip olan program, sahip olduğu özel efektlerle görsel şölen de yaşatıyor. Metin düzenleme aracı, katman yöneticisi, kontur kesme ve bulmaca oluşturma gibi özelliklere de sahip olan program ile işleriniz bir hayli kolaylaşıyor. SVG, EPS, PDF, DXF, PLT, AI, WPC, SCUT, FCM ve benzeri formatları destekleyen program ile çalışmalarınızı içeri aktarabiliyorsunuz. Vektörel çalışmalar yapmanıza da imkan sağlayan EasySignCut Pro mutlaka denemeniz gereken bir programdır.

EasySignCut Pro programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

EasySignCut Pro için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 25
İşletim Sistemi:
Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9
Üretici:
EasySignCut Pro

Tasarım Araçları Popülerleri

 1. Sketch
  SketchMac için Tasarım Programı
 2. Autodesk 123D Design
  Autodesk 123D DesignMac için 3 Boyutlu Modelleme Programı
 3. AutoCAD WS
  AutoCAD WSMac İçin Teknik Çizim Uygulaması
 4. Google SketchUp
  Google SketchUpMac İçin 3D Modelleme Programı
 5. Publisher Lite
  Publisher LiteMac İçin Basım Yayın Tasarımı Uygulaması