EXARadyo

EXARadyo

3.2
Editör Puanı: 5/5
5

51 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
EXARadyo
EXARadyo
EXARadyo

Radyo Dinleme Programı

Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

EXARadyo, bilgisayarlarınız üzerinde çevrimiçi olarak radyo dinleme imkanını sizlere sunan ücretsiz ve basit bir radyo dinleme programıdır. Tamamen Türkçe olarak geliştirilen ve yüzlerce radyo kanalını kullanıcılarla buluşturan program, online radyo dinlemenin en kolay yoludur.

Oldukça modern ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan EXARadyo, ilk bakışta popüler medya oynatıcısıı Winamp'ı anımsatmaktadır. Özellikle daha önce Winamp kullanmış olan kullanıcıların oldukça beğenceğini ve hiç zorlanmadan kullanmaya başlayacağını düşündüğüm program, gerçekten iyi düşünülerek hazırlanmış.

İçerisinde yer alan yüzlerce radyo kanalını türe veya yayın yaptıkları illere göre dizebileceğiniz program içerisinde; arabesk, genel, islami, haber, klasik, pop, slow, rap, rock, türkü, türk halk müziği, türk sanat müziği ve yabancı gibi farklı müzik türlerine göre listelenmiş radyo kanallarını bulabilir ve sevdiğiniz müzik türünde yayın yapan radyo istasyonlarını hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Yine program içerisinde yer alan güzel özelliklerden bir tanesi sayesinde favori radyo kanallarınızı seçerek, favori radyo kanalları listenizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede favori radyolarınız her zaman elinizin altında olur ve sadece birkaç bu radyo kanallarını dinlemeye başlayabilirsiniz.

Radyo kanalları üzerinde çalan şarkılara ait bilgileri görüntüleyebilir ve isterseniz bu şarkıları arkadaşlarınızla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Tüm sevdiğiniz radyo kanallarının bir arada yer aldığı ve bilgisayar ortamında ücretsiz olarak favori radyo kanallarınızı dinleyebileceğiniz bir programa ihtiyaç duyuyorsanız EXARadyo'yu mutlaka denemenizi öneririm.

Genel Özellikler:

 • Daha hızlı bağlantı
 • Daha kaliteli ses
 • Sürekli güncellenen yüzlerce radyo
 • Kullanıcıya özel favori listesi
 • Farklı radyo ekleme imkanı
 • Hızlı radyo arama
 • Yayınlanan şarkı bilgisi (RDS)
 • Multimedia klavye kontrolü
 • Çoklu dil desteği
 • Proxy ile bağlantı özelliği

EXARadyo için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
490 / 573,299
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
EXABilişim

TV-Radyo Popülerleri

 1. EXARadyo
  EXARadyoRadyo Dinleme Programı
 2. Canlı TV
  Canlı TVGelişmiş Medya Oynatıcı
 3. Antensiz TV
  Antensiz TVİnternet Televizyon - Radyo Programı
 4. TürkTV
  TürkTVTelevizyon İzleme Programı
 5. TVexe TV HD 2015
  TVexe TV HD 2015Ücretsiz Televizyon İzleme Programı