Facebook Video Sohbet

Facebook Video Sohbet

1.2.205.0
Editör Puanı: 5/5
5

4 Kullanıcı: 5/5

5
Facebook Video Sohbet

Facebook Görüntülü, Videolu Sohbet Uygulaması

Barış YANIK Son güncelleme 6 yıl önce

Facebook Sohbet Özelliğini Videolu Olarak Gerçekleştirmek İçin Bu Programı Kullanabilirsiniz

Facebook'un kısa bir süre önce tanıttığı ve kullanıma sunduğu videolu sohbet özelliğini kullanmak için kurulması gereken bu uygulama ile artık arkadaşlarızla daha keyifli sohbetler gerçekleştirmek mümkün.

Skype ve Facebook iş birliği ile geliştirilen bu özellik sonrasında Facebook listenizde yer alan ve sohbete müsait tüm arkadaşlarızla videolu sohbet edebileceksiniz. Şunu da belirtmeliyiz ki, videolu sohbet için görüşeceğiniz arkadaşınızın da bu uygulamayı kurması gerekmektedir.

Kişi listenizdeki arkadaşlarınız ile görüntülü ve sesli sohbet etmenizi sağlayan Facebook Video Sohbet uygulaması, kolay kullanım ve kuruluma sahiptir. Arkadaşlarınız ile görüntülü sohbetler gerçekleştirebilmek için Faebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sağ alttaki kişi listesini açarak, grüntülü sohbet etmek istediğiniz kişiyi seçmeli ve daha sonra bu kişi için açılan pencerenin üst kısmındaki kamera simgesine tıklamanız yeterlidir. Arkadaşınızın bilgisayarındada Facebook Video Sohbet uygulaması yüklü ise, görüntülü sohbetiniz kısa süre içerisinde bağlanacaktır.

Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Facebook Video Sohbet hizmeti sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte sınırsız görüntülü sohbet gerçekleştirebiliyorsunuz.

Not: Programın indirme dosyası zararlı yazılım olarak algınlandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif olarak aynı kategoride yer alan diğer programlara göz atabilirsiniz.

Facebook Video Sohbet için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
4 / 358,941
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Facebook + Skype

Mesajlaşma Programları Popülerleri

 1. Skype
  SkypeSesli ve Görüntülü Konuşma Programı
 2. Facebook Messenger
  Facebook MessengerMesajlaşma Programı
 3. Camfrog Video Chat
  Camfrog Video ChatGörüntülü Chat Programı
 4. SplitCam
  SplitCamWeb Kameranızı Birden Fazla Programla Kullanın
 5. Fake Webcam
  Fake WebcamSahte Web Kamera Programı